Items filtered by date: spalio 2016
Ketvirtadienis, 27 October 2016 14:34

SU MOKINIAIS PAMINĖJO HELOVYNĄ

Spalio 27 d. pieš pat mokinių rudens atostogas 9 ir 10 klasių bei AS/E 1/16 grupės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja M. Rutkauskiene prisiminė pasaulyje švenčiamą Helovyno (ang. Halloween) šventę ir netradiciškai praleido anglų kalbos pamokas. Nedrįsusiems atsinešti kaukių mokytoja demonstravo pavyzdį, kad labai smagu kartais įsikūnyti į kokį nors personažą ir nustebinti aplinkinius. Mokiniai žaidė žaidimus, spėliojo filmų pavadinimus pagal garso takelius ir bandė išgyventi negyvenamoje saloje žaisdami edukacinį žaidimą. Pamokų metu netrūko geros nuotaikos ir noro pademonstruoti anglų kalbos žinias.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 27 October 2016 11:21

DRAUGIŠKOJI TALKA PRIE "KAUKIŲ"

Spalio 27 d. „Kaukėse“ gera darbinė nuotaika ir saulėta rudens diena subūrė mokinius ir mokytojus talkai „Rudeninių lapų grėbimas“. Visi talkos dalyviai buvo pavaišinti karšta žolelių arbata ir karštu naminiu kugeliu.

Dėkojame visiems dalyvavusiems talkoje!!!

Published in Kita
Trečiadienis, 26 October 2016 14:27

TARPGRUPINĖS TINKLINIO VARŽYBOS

Spalio 26 dieną, mokytojos Ramutės Karalienė iniciatyva, UTVM sporto komplekse vyko nuotaikingos tarpgrupinės tinklinio varžybos. Dalyvauti susirinko net 8 komandos: Genutės Adamonienės, Jono Čepukėno, Gražinos Krumžlienės, Petro Vagonio, Valdemaro Skistimo, Liudos Žvikienės, Sigutės Dačkienės grupių moksleiviai ir mokytojų komanda.  Varžybas sveikinimo žodžiu pradėjo direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas.

Published in Kita
Trečiadienis, 26 October 2016 07:14

BŪSIMIEJI VIRĖJAI KLAIDŽIOJO PO LABIRINTĄ

 Virėjo specialybės trečio kurso mokiniams  dar švieži įspūdžiai po vakarykštės kelionės labirintu.  Tikrai labai įdomi ir nepatirta pramoga, kuri patiko ir įsiminė visiems. Tai galimybė geriau pažinti save bei mokinius ir sustiprėti visiems kaip grupei. Netikėtumai laukė  kiekviename žingsnyje.

Žaidimas vyksta visiškoje tamsoje. Daug gąsdinančių netikėtumų ir nežinomybės. Žaidėjai žaidžia prieš labirinto sergėtojus. Kas laimės: žaidėjai ištrūkę iš labirinto ar sergėtojai, sutrukdę žaidėjams ir palaidoję visas viltis rasti išėjimą… Mums pavyko.  Buvo nepakartojama.

Published in Kita
Trečiadienis, 26 October 2016 06:18

STAŽUOTĖ AUSTRIJOJE

2016 m.  spalio 26 d. 2 apdailininko-statybininko ir 3 virėjo specialybės mokiniai iš Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos  išvyko į 4 savaičių stažuotę Austrijoje - BVÖ  Bildungsberatung & Vermittlungsagentur  GmbH  Frankenberg str.6, 9571 Sirnitz, Austria.

Stažuotės metu mokiniai atliks profesinę praktiką Karintijos regiono statybos ir apdailos  įmonėse bei šio regiono restoranuose ir viešbučiuose, susipažins su šalies kultūra ir tradicijomis,  aplankys  nuostabiąją Austrijos sostinę Vieną.

Stažuotė vyksta įgyvendinant Erasmus+  programos mobilumo projektą Nr. 2016-1-LT01-KA116-022780 "Profesinių įgūdžių tobulinimas užsienio šalyse".

Projektas finansuotas pagal Erasmus+ programą, kurią Lietuvoje  administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Published in Kita
Pirmadienis, 24 October 2016 07:45

VYNO IR DESERTŲ ČEMPIONATAS

Spalio 24 d. prabanga alsuojančiame „Kempinski“ viešbutyje šurmuliavo septintasis Vyno ir desertų čempionatas. Keturiolika komandų, sudarytų iš virėjų, konditerių ir someljė ar vyno žinovų –  siekė aukščiausio įvertinimo – Auksinės šakutės.

Kol čempionato dalyvių komandos kūrė savo įspūdingus derinius, lankytojams tikrai neteko nuobodžiauti. Žiūrovų laukė ir mini paroda, kurioje smaližius supažindino ne tik su prancūziškais „Cluizel“ ir „Mademoiselle de Margaux“ šokoladais, kietuoju Rokiškio „Grand“ sūriu, švelniąją Mini Mozzarella, naujuoju pelėsiniu sūriu Baltic Bleu sūriu.

Published in Kita
Trečiadienis, 19 October 2016 09:53

BENDRABUČIO STIPRUOLIO VARŽYBOS

Spalio 19 dieną fizinio aktyvumo būrelio vadovė Miglė Ivanauskienė ir kūno rengybos būrelio vadovas Artūras Sakas suorganizavo smagias varžybas - bendrabučio mokiniai kovojo dėl stipriausio bendrabučio moksleivio vardo. Iš gausybės susirinkusių mokinių, jėgas išbandyti išdrįso 10 vaikinų.

Smiginio, svorio laikymo, šokdynės, stalo teniso kamuoliuko mušinėjimo, atsistojimo su svoriu ir stovėsenoje "lentoje" savo jėgas išbandė: Karolis Vaitkevičius, Skirmantas Keršys, Karolis Kurmelis, Ernestas Tvarijonas, Edgaras Boreiša, Arnas Rusilas, Dariuš Lipski, Deividas Babravičius, Tomas Šinkūnas ir Mantas Keršys.

Published in Kita
Trečiadienis, 19 October 2016 06:42

STAŽUOTĖ LENKIJOJE

 2016 m.  spalio 20 d. 9 automechaniko specialybės mokiniai iš Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, lydimi  Plėtros skyriaus vedėjos Kristinos Saladžienės, išvyko į 3 savaičių stažuotę Lenkijoje  - Centrum Wspierania Szkół-Europejskie Programy Edukacyjne Tomasz Walicki Spółka z.o.o. (GmbH).  Automechaniko specialybės mokiniai, atliks praktiką Nowy Sacz miesto  ,,Ford'', ,,Škoda'', naujų automobilių techninės priežiūros ir remonto centruose. Praktikos metu mokiniai, patobulins praktinius-profesinius įgūdžius, praplės sociokultūrinį akiratį, susipažins su kaimyninės Lenkijos  kultūra ir tradicijomis, išmoks dirbti tarptautinėje komandoje. 

Published in Kita
Antradienis, 18 October 2016 10:46

IŠVAIZDOS STEREOTIPAI

 Kaip žinome, žmogui išvaizda yra labai svarbus dalykas, ne veltui lietuvių liaudies išmintis byloja: „Pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi”. Deja šiuolaikinės visuomenės supratimas apie žmogaus išvaizdą yra neteisingas: merginos nuolat siekia „Barbės“ proporcijų standartų ir sunkiai supranta, kad tai yra visiškai nenatūralu.

Published in Kita
Antradienis, 18 October 2016 10:38

RUOŠK ŽIEMAI ROGES VASARĄ

 Antradienį (2016-10-18) nuo pat ryto Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos kiemelyje vyko smagus šurmulys.  Mokytojų  Rimanto Tamošiūno, Povilo Dilio, Petro Vagonio ir Gintaro Minkštimo iniciatyva vyko akcija „Roges žiemai ruošk vasarą“. Visi mokyklos bendruomenės nariai turėjo galimybę patikrinti savo automobilius: atlikti kompiuterinę variklio darbo diagnostiką, lazeriniu stendu sureguliuoti žibintus, pasitikrinti akumuliatoriaus būklę, generatoriaus parametrus ir padangų būklę.

Published in Kita
Puslapis 1 iš 2

Prisijungti

Galerija

Kontaktai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Adresas: Kauno g. 108, LT-20115 Ukmergė
Tel./Faks: +370 340 53543
El. paštas: ukvm@ukvm.lt
Įmonės kodas: 191425713