Items filtered by date: gruodžio 2016
Penktadienis, 23 December 2016 09:32

PASITINKANT ŽIEMOS ŠVENTES

 Diena prieš Šv. Kūčias Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje buvo pilna  švenčių laukimo jaudulio ir turtinga renginiais. Gruodžio 23 dieną apdovanojome „ryškiausius“ 2016 metų moksleivius, paskelbėme fotografijų konkurso „Mes jaučiam Kalėdas“ nugalėtojus, išrinkome geriausius 2016 metais mokykloje atliktus darbus ir klausėme nuostabaus Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos moksleivių šventinio koncerto.

Published in Kita
Antradienis, 20 December 2016 08:40

IŠVYKA-INTEGRUOTA PAMOKA

 Gruodžio 20 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos auklėtiniai su mokytojomis D. Stankevičiene, J. Mišiniene ir A. Cesevčiėne buvo išvykę į Kauną aplankyti senamiestyje esančias galerijas, susipažinti su lietuvių ir užsienio menininkų darbais, pasisemti  idėjų ir susirinkti medžiagos savo kūrybiniams projektams.

Published in Kita

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre gruodžio 16 d. vyko Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Metalo apdirbimo staklininkas 2016“. Konkurse dalyvauti buvo kviečiami pirmo kurso būsimieji metalo apdirbimo staklininkai iš visos šalies profesinių mokyklų, o prizines vietas atitinkamai pasidalijo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro bei Alytaus profesinio rengimo centro auklėtiniai.

Published in Kita

Gruodžio 18-ąją dieną Vilniaus Gedimino prospekte vyko 41-asis kalėdinis bėgimas. Tarp daugybės bėgimo entuziastų vilkinčių Kalėdų senelio, snieguolės ar nykštukų kostiumais išsiskyrė ryškūs UTVM marškinėliai, kuriuos vilkėdamas ir taip garsindamas mokyklos vardą, bėgo Andrius Petronis. Didžiuojamės mūsų mokyklos automobilių mechaniko specialybės AMV1/16 grupės mokiniu Andriumi Petroniu. Andrius yra baigęs LŽŪU hidrotechnikos inžinerijos magistrantūrą.

Published in Kita
Penktadienis, 16 December 2016 08:53

KALĖDINIS TINKLINIO TURNYRAS 2016

Gruodžio 16 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos Sporto komplekse vyko Kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo net aštuonios komandos iš Ukmergės rajono įmonių: AB "Umega", UAB "Systemair, UAB "Stansefabrikken Automotive", UAB "Stansefabrikken", UAB "Worth Lietuva", UAB "Likmerė", Ukmergės rajono savivaldybės ir mūsų mokyklos komandos.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 15 December 2016 06:40

JUBILIEJINĖ KALĖDINĖ MUGĖ

Gruodžio 15 dieną profesijos mokytojos Jūratė Mišinienė ir Gražina Ciplinskienė lankėsi Alantos technologijos ir verslo mokykloje. Čia vyko jubiliejinė kalėdinė mugė „Verslas, amatai ir tautodailė kaime 2016“. Mokytojos pristatė floristinius darbus bei siuvinius. Parodos lankytojus ypač sužavėjo floristinė kompozicija. Mokyklos dirbinių įsigijo Molėtų miesto meras.

Mugės metu pasirodė meno kolektyvai, vyko įvaizdžio kūrimo būrelio pristatymas „Ledo gėlės“.

Mokyklos mokytojos iš Kalėdinės mugės išvyko su dovanėlėmis ir pažadėjimu apsilankyti kitais metais.

 

Published in Kita
Trečiadienis, 14 December 2016 10:23

KALĖDINIS 3X3 KREPŠINIO TURNYRAS

Gruodžio 14 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos Sporto komplekse vyko Kalėdinis 3x3 krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo 7 komandos. Visos dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius. Po pogrupių varžybų turnyre liko keturios komandos. Ketvirtą vietą užėmė AM 1/16 grupės komanda, trečią vietą iškovojo MA 1/16 (2 komanda). Finale susitiko MA 1/16 (1 komanda) ir AS 1/16 grupės komanda. Kalėdinio 3x3 krepšinio turnyro nugalėtoja tapo AS 1/16 grupės komanda.

Published in Kita
Trečiadienis, 14 December 2016 06:21

POPIETĖ "IŠLAISVINTOS MINTYS"

TESKLINDA  ŠILUMA
IR  Į  KASDIENĘ  BŪTĮ
ATEIDAMI  VISI —SAVI  IR  SVETIMI,
UŽDEKIME  ŠIRDY  PO ŠVENTINĘ ŽVAKUTĘ,PASIDALINDAMI ŠVIESA IR UGNIMI ...

Published in Kita
Pirmadienis, 12 December 2016 06:42

INFORMACINIS RENGINYS JAUNIMUI VERSLUMUI SKATINTI

 Gruodžio 12 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko renginys, skirtas jaunimo verslumui skatinti.  Susirinkę moksleiviai iš visos Ukmergės, galėjo susipažinti su miesto jaunųjų verslininkų sėkmės istorijomis, sužinoti viską apie įmonės steigimą, kaip generuoti savo idėjas, kaip surasti galimybių kurti savo nuosavą verslą. Po lektorių paskaitų visų susirinkusiųjų laukė praktinė užduotis, kurios metu buvo galima laimėti vertingų prizų.

Dėkojame Ukmergės JDC ir Ukmergės rajono savivaldybei už puikiai organizuotą ir naudingą renginį!

Published in Kita
Penktadienis, 09 December 2016 07:09

TARPTAUTINIS KREPŠINIO TURNYRAS

Darbo savaitę Ukmergės technologijų ir verslo mokykla pabaigė triukšmingai ir sportiškai. Gruodžio 9 dieną prisiminsime kaip neeilinę, nes tą dieną sulaukėme svečių iš Latvijos ir Lenkijos, kurie atvyko į mūsų organizuotą tarptautinį krepšinio turnyrą kovoti dėl pergalės su Ukmergės TVM ir Ukmergės SC komandomis.
 
Published in Kita
Puslapis 1 iš 2

Prisijungti

Galerija

Kontaktai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Adresas: Kauno g. 108, LT-20115 Ukmergė
Tel./Faks: +370 340 53543
El. paštas: ukvm@ukvm.lt
Įmonės kodas: 191425713