Items filtered by date: balandžio 2016

2016-04-30 Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko LKSK "Nemunas" Dziudo taurės varžybos, kuriose dalyvavo virš šimto sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Šiose varžybose mūsų mokyklos auklėtinis Arūnas Lukoševičius, svorio kategorijoje iki 66 kg. (treneris Artūras Sakas) iškovojo aukso medalį.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 28 April 2016 07:31

"MIŠKO DIENOS 2016"

Šių metų balandžio 28 dieną vyko UAB „Likmerės“ ir VĮ „Ukmergės urėdijos“ organizuotas renginys "Miško dienos 2016". Šventė vyko Šešuolių girioje, į ją sugūžėjo daugybė entuziastų - tiek moksleivių, tiek ir vyresniojo amžiaus žmonių. Tarp jų ir mūsų, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, aktyviausi parlamento nariai bei neformaliojo ugdymo organizatorė Dovilė Janulienė.

Published in Kita

Balandžio 27 d. Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio šalių, bus minima Tarptautinė triukšmo supratimo diena. Jos tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į visiems aktualią triukšmo problemą, skatinti kurti tylesnius namus, tylesnes mokyklas, ugdyti visuomenės atsakomybę už tylios aplinkos puoselėjimą.

UTVM mokinių parlamento nariai šią dieną organizavo akciją „Tylos stebuklinga versmė“. Rinkomės prie fontano vidiniame kiemelyje ir lygiai dvi minutes praleidome visiškoje tyloje, bandydami išgirsti tai, ką skubėdami dažnai praleidžiame pro ausis!

Published in Kita
Ketvirtadienis, 21 April 2016 16:52

"GERIAUSIO AUTOMOBILIŲ MECHANIKO 2016" VIKTORINA

2016 metais, balandžio 20 - 21 dienomis, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko geriausio automobilių mechaniko 2016 viktorina. Viktorinoje dalyvavo automobilių mechaniko specialybės mokiniai. Balandžio 21 dieną buvo sprendžiamas 50-ties klausimų testas. Geriausiai sekėsi aAM2/14 grupės mokiniams - Vaidotui Simaičiui, Edvinui Dindai, Arnui Rukuižai bei AMV1/15 grupės mokiniui - Lukui Žemaičiui. Jie ir pateko į antrąjį etapą, kuriame, sekančią dieną reikėjo atlikti praktines užduotis. Sudėjus teorinės ir praktinės dalies rezultatus, pirmąją vietą iškovojo Arnas Rukuiža, antrąją - Lukas Žemaitis ir trečiąją - Vaidotas Simaitis.

Published in Kita

 Balandžio 20 d. Vilniaus Rotušėje įvyko tarptautinė verslo praktinių mokymo firmų mugė „Vilnius 2016“, kurios metu mokiniai ir studentai pristatė savo firmų veiklą, demonstravo prisistatymo gebėjimus, inovatyvumą, bendravimą bei komandinį darbą.

Šioje mugėje dalyvavo ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos VPMF „Siurprizas“, kuri mugės metu daugiausiai pritraukė klientų ir pasiekė didžiausią apyvartą. Mokinių komanda buvo nominuota: "Metų pardavėjas 2015" tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų, Bronzinė mugės VPMF nominacijoje už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų ir apdovanota diplomu „Bronzinė VPMF mugė“.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 14 April 2016 20:07

MOKINIAI SUSIPAŽINO SU PROFESIJOMIS

 Balandžio 14 dieną, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko pažintinis renginys „Mokinių veiklinimas“.  Renginio metu Ukmergės Antano Smetonos, Jono Basanavičiaus gimnazijų, Dukstynos pagrindinės mokyklos, Ukmergės rajono Siesikų gimnazijos, Veprių pagrindinės mokyklos ir Vidiškių pagrindinės mokyklos mokiniai susipažino su mūsų mokyklos siūlomomis profesijomis.

Didžiausio populiarumo sulaukė automobilių mechaniko specialybė, ja susidomėjo ne tik vaikinai, bet ir merginos. Ir suprantama kodėl, juk mūsų mokykloje šios specialybės mokymui sudarytos ypač geros sąlygos. Taip pat daugelį vilioja ir stažuotės užsienyje.

Published in Kita

Baigėsi 3 mėnesius trukusios Ukmergės rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Tarp 15 komandų vyrų krepšinio pirmenybėse rungėsi ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokinių ir mokytojų rinktinė krepšinio komanda.

Pirmame rate komandos susitiko tarpusavyje po kartą. Keturios komandos užėmusios 1-4 vietas žaidė pusfinalyje. Rezultatu 72:69 UTVM krepšininkai nugalėjo Brigados komandą ir iškovojo aukso medalius.

Published in Kita
Šeštadienis, 09 April 2016 08:00

LIETUVOS REITINGO VARŽYBOS "UKMERGĖ 2016"

2016 m. balandžio 9-10 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko Lietuvos reitingo varžybos įvairiose amžiaus grupėse "Ukmergė 2016".

Tokios varžybos mūsų mieste rengiamos jau aštuntą kartą. Jas organizavo Lietuvos sportinių šokių federacijos Vilniaus sportinių šokių klubas "Ratuto".

Pagrindinis varžybų renginys vyko šeštadienį. Čia surengtos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių varžybos Ukmergės mero taurei laimėti. Jaunimo iki 21 metų 10-ies šokių grupės šokėjai varžėsi dėl čempiono titulo. Sekmadienį ant šokių parketo sukosi mažieji šokėjai.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 07 April 2016 07:08

ŠĖTOS GIMNAZIJOS ANTROKŲ VIEŠNAGĖ

 2016 m. balandžio 7 d. į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos kiemą įsuko geltonas mokyklinis autobusiukas. Tai  pagal profesinio veiklinimo programą į mūsų mokyklą atvyko IIa klasės mokiniai vadovaujami mokytojos Živilės Būdienės.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas supažindino su mokyklą. Svečiai apžiūrėjo sporto kompleksą, stadioną, baldžių centrą, praktinio mokymo korpusą, bendrabutį. Svečiai išsamiai domėjosi gyvenimo, mokymosi, papildomo ugdymo (-si) galimybėmis.

Published in Kita

Prisijungti

Galerija

Kontaktai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Adresas: Kauno g. 108, LT-20115 Ukmergė
Tel./Faks: +370 340 53543
El. paštas: ukvm@ukvm.lt
Įmonės kodas: 191425713