Items filtered by date: vasario 2017
Trečiadienis, 15 February 2017 11:58

PROTŲ MŪŠIS „KARTU MES LIETUVA“

 Vasario 15 dieną istorijos mokytoja Jūratė Mišinienė surengė protų mūšį „Kartu mes Lietuva“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Protų mūšyje savo jėgas bandė aštuonios komandos: dešimtokai, pirmo kurso apdailininkai-statybininkai, logistai-ekspeditoriai, automechanikai, antro kurso virėjos bei pirmo, antro ir trečio kurso "kompiuteristai" su "metalistais".

Published in Kita
Antradienis, 14 February 2017 14:35

PREZIDENTO DEBATAI

Vasario 14 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko mokinių prezidento rinkimų debatai. Į šį postą kandidatuoja dvi merginos: Ieva Zakarauskaitė ir Dovilė Jasėnaitė.

Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė direktorius Jonas Cesevičius, kuris džiaugėsi, kad vis dar yra norinčių užimti šias atsakingas pareigas. Po direktoriaus kalbos prisistatė ir kandidatės. Ieva Zakarauskaitė papasakojo apie save, išdėstė savo tikslus ir siekius. Antroji kandidatė į mokinių prezidentus - Dovilė Jasėnaitė labai stropiai nupasakojo savo planus, prisistatymą paįvairindama vaizdo įrašu.   

Published in Kita
Antradienis, 14 February 2017 14:13

VISUOTINIS MEILĖS ŠOKIS

Šiemet Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Šv. Valentino dieną paminėjo šokio kalba. 2017-02-14 ilgosios pertraukos metu mokiniai ir mokytojai rinkosi į sporto salę, kur visi kartu sušoko meilės ir draugystės šokį. Ši judrioji pertrauka džiugino visų dalyvių širdis, todėl tikimės, kad tai taps tradicija ir kartu mes sušoksime dar ne vieną šokį!

Published in Kita

Šiemet mūsų mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Miglė Rutkauskiene šv. Valentino dieną ir Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pasitiko kitaip nei įprastai. Mokytoja nutarė apjungti abi šventes ir to pasekoje išsivystė gražus mini projektas - stendas. Mokiniai kūrė eiles anglų kalba, kuriose atsispindėjo meilė Lietuvai - tėvynei, kurioje jie gimė ir augo, žengė pirmuosius žingsnius ir tarė pirmuosius žodžius, kurioje patyrė pirmąją meilę ir, į kurią sugrįžti visada taip gera. Ne veltui mūsų senoliai sugalvojo posakį - visur gerai, bet namuose geriausia. Geriausi mokinių darbai eksponuojami antrojo aukšto foje.

Published in Kita
Trečiadienis, 08 February 2017 08:30

SMURTAS UGDYMO ĮSTAIGOJE: NUO MOKINIO IKI VADOVO

2017 metų vasario 8 dieną, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko seminaras mokytojams, šiuo metu labai aktualia tema,  „Smurtas ugdymo įstaigoje: nuo mokinio iki vadovo“. Mokymus vedė psichologė Jurgita Vasiliauskienė, kuri iškėlė į paviršių kiekvienam skausmingas ir nemalonias smurto apraiškas mokykloje. Buvo aptartas kiekvieno dirbančiojo gebėjimas prisiimti atsakomybę ir kontrolę, kad padėtis ugdymo įstaigose keistųsi.

Mes negalim pakeisti sistemos, tačiau puikiausiai galim pradėti nuo savęs, būti atidesni ir jautresni šalia esančiam mokiniui, mokytojui, vadovui.

Published in Kita
Antradienis, 07 February 2017 14:37

MOKYKLOJE LANKĖSI PAŠILĖS PROGIMNAZIJOS MOKINIAI

Vasario 7 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje lankėsi Pašilės progimnazijos septintos ir aštuntos klasių mokiniai. Mokinius lydėjo matematikos mokytoja Rita Ginaučienė ir lietuvių kalbos mokytoja Rasa Narkevičienė.

Mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas ir profesinio rengimo skyriaus vedėja Virginija Balžekienė  supažindino mokinius su specialybėmis, mokymosi galimybėmis. Mokiniai domėjosi praktinio mokymo baze, kompiuterių klasėmis, sporto kompleksu.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 02 February 2017 14:46

KREPŠINIO VARŽYBOS UTVM-ZARASŲ ŽŪM

Vasario 2 dieną vyko Panevėžio regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių 2017 m. sporto pirmenybių krepšinio varžybos. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos Sporto komplekse susitiko mūsų mokyklos ir Joniškėlio žemės ūkio mokyklos krepšinio komandos. Rezultatu 91-42 nugalėjo mūsų krepšininkai. Varžybose daugiausiai taškų pelnė M. Survila - 15 taškų.

Published in Kita
Trečiadienis, 01 February 2017 15:35

SUSITIKIMAS SU AIDU BUBINU

1995 metais Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje mokėsi Aidas Bubinas, pasirinkęs žemės ūkio technologijų ir komercijos specialybę.

Šiandien Aidas Bubinas yra profesionalus video operatorius, keliautojas, burlenčių instruktorius, alpinistas ir vienintelis lietuvis ekstremalas, siekdamas užregistruoti tolimiausios kelionės rekordą, per 12 dienų ir 2 valandas – žymiai greičiau, nei planavo - vienas motociklu įveikė 14 545 km atstumą nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno.

Published in Kita

Prisijungti

Galerija

Kontaktai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Adresas: Kauno g. 108, LT-20115 Ukmergė
Tel./Faks: +370 340 53543
El. paštas: ukvm@ukvm.lt
Įmonės kodas: 191425713