Items filtered by date: lapkričio 2016
Trečiadienis, 30 November 2016 08:03

JAUDINANTIS KALĖDŲ LAUKIMAS

Trečiadienį, lapkričio 30 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokinių parlamentas sudalyvavo Ukmergės kultūros centro organizuojamuose Advento susitikimuose ir su lektore Roma Zareckiene gamino Kalėdinius žibintus. Susikaupimas, tyla, šviesa ir šiluma – tokie jausmai užplūdo dirbant UKC dailės galerijoje. Visi pasigaminome po nuostabų žibintą, kuris atnešė į mūsų šeimas šviesą, šilumą  ir malonų Kalėdų laukimo jaudulį.

Published in Kita
Pirmadienis, 28 November 2016 12:10

IŠVYKA Į BANKĄ

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos dekoratyvinio apželdinimo ir apskaitininko ir kasininko specialybių pirmo kurso moksleivės kartu su mokytojomis L. Arlinskiene ir N. Kimsiene lapkričio 28 dieną apsilankė AB DNB banke. Mokinius pasitiko pats banko vadovas. Jis supažindino mokinius su banko istorija ir dabartine veikla.

Banko paslaugų pardavimų vadybininkė mokiniams smulkiai papasakojo apie klientų aptarnavimo ypatumus: banko sąskaitų atidarymą ir jų aptarnavimą, atliekamas operacijas, duomenų saugumo užtikrinimą ir kt.

Published in Kita
Penktadienis, 25 November 2016 12:08

SUSITIKIMAS SU "KAUNO DIENA" FOTOGRAFU

Lapkričio 25 dieną Kūrybinių industrijų būrelio mokiniai susitiko su laikraščio "Kauno diena" fotografu. Susitikimą su Vilmantu Raupeliu Kūrybinių industrijų būrelio vadovė G. Krumžlienė surengė neatsitiktinai - jaunasis fotografas visai nesenai baigė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos Kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybę. V. Raupelis yra puikus pavyzdys būsimiesiems specialistams kaip reikia stengtis norint įgyvendinti svajones ir daug dirbti norint pasiekti gerus rezultatus.

Published in Kita
Penktadienis, 25 November 2016 11:53

MOKINIAI APLANKĖ INOVATYVIĄ PARODĄ "MOKYKLA 2016"

Lapkričio 25d., penktadienį, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai kartu su mokytojais vyko į respublikinę švietimo inovacijų parodą "Mokykla 2016", kurioje mokytojai domėjosi naujausiomis švietimo tendencijomis bei mokomąją literatūra, o mokiniai turiningai leido laiką įvairiose erdvėse ir eksperimentavo laboratorijose. Mokiniai stebėjo, tyrinėjo bei atrado daug įdomių dalykų: mokėsi sukurti lietaus debesis, tirštą rūką ar išgauti didžiulį sauso ledo muilo burbulą, aiškinosi, kodėl balionas, padėtas ant lapo su daug smeigtukų, nesprogsta.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 24 November 2016 18:56

PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS "SUVIRINTOJAS 2016"

 Lapkričio 24 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko nacionalinis Suvirintojo mokymo programos profesinio meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo 21 mokinys iš 10 mokyklų: Kauno technikos profesinio mokymo centro, Kėdainių profesinio rengimo centro, Mažeikių politechnikos mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro, Alytaus profesinio rengimo centro.

Published in Kita
Trečiadienis, 23 November 2016 09:05

„KAIP TAMPAMA BRANGIAI VERTINAMU DARBUOTOJU ?”

 Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje profesorius Rimvydas Jasinavičius lapkričio 23 d. vedė renginį „Kaip tampama brangiai vertinamu darbuotoju?“. Renginys pravestas vykdant LR SAD ministro įsakymą Nr. A1-707 „Dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo jaunimo srityje” užtikrinant „Jaunimo užimtumo skatinimą Ukmergėje”.

Published in Kita
Šeštadienis, 19 November 2016 11:01

VISUOTINIS TĖVŲ SUSIRINKIMAS

 2016 m. lapkričio 19 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje įvyko visuotinis tėvų susirinkimas. Gausiai susirinkusiems tėveliams moksleiviai parodė nuotaikingą koncertą. Linksmas dainas  keitė smagūs šokiai, o atlikėjus džiugino nuoširdūs žiūrovų plojimai.  Po koncerto visiems buvo pristatyta mokyklos veikla, o pažangiausių ir aktyviausių moksleivių tėvams buvo įteiktos mokyklos direktoriaus pasirašytos padėkos. Po visuotinio susirinkimo tėvai susitiko su grupių vadovais, aptarė bendras problemas bei išsiaiškino individualiai rūpimus klausimus.

Published in Kita
Penktadienis, 18 November 2016 19:40

MOKYTOJŲ EKSKURSIJA LATVIJOJE

 Lapkričio 18 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokytojai lankėsi Rygos automobilių muziejuje. Rygos automobilių muziejuje radome didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją ir išgirdome apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų.

Published in Kita
Penktadienis, 18 November 2016 09:01

PRIEŠ KALĖDAS – MOKSLEIVIŲ DARBŲ PARODA

Nuo lapkričio 18 d. mokykloje vyksta BDV1 ir dailės būrelio moksleivių darbų paroda. BDV1 grupės moksleiviai  L. Čiuberkis, G.Grašys, E.Šalkauskas, P.Steponavičius eksponavo vieno kambario ir kėdės projektus. DAV1 grupės moksleiviai Ž. Mackevičiūtė ir G.Grašys atliko vieno laisvai pasirinkto objekto interpretacijas. Paroda džiugins tris savaites.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 17 November 2016 10:26

UTVM TALENTAI 2016

Tarptautinės tolerancijos dienos proga lapkričio 17 dieną, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko talentų šou. Renginį vedė ir turkišką atmosferą kūrė Rimantė Krikštaponytė ir Dovilė Jasėnaitė.

Norint užtikrinti nešališką bei nepapirktą balsavimą, reikia itin kompetetingos komisijos, kurią sudarė: mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas, praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas, matematikos mokytojas Jonas Čepukėnas ir solinio dainavimo būrelio vadovas Virginijus Sereika.

Published in Kita
Puslapis 1 iš 3

  MŪSŲ DRAUGAI

gz-baner ukz.jpg keiciuveikla copy  Stansefabrikken umega

Prisijungti

Galerija

Kontaktai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Adresas: Kauno g. 108, LT-20115 Ukmergė
Tel./Faks: +370 340 53543
El. paštas: ukvm@ukvm.lt
Įmonės kodas: 191425713