Items filtered by date: kovo 2016
Ketvirtadienis, 31 March 2016 11:48

PRAŪŽĖ RENGINYS "AŠ EINU TEN, KUR MAN ĮDOMU"

 Ar esate lankęsi profesinėje mokykloje? 0  gal mokėtės jūs, jūsų vaikai, tėvai ar seneliai? Ir jūs ne iš nuogirdų žinote, ką patirsite, pravėrę vienos iš didžiausių Vilniaus apskrities Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos duris. Skeptikus jau matau linguojančius galvomis: "Na, ir kuo jūs išskirtiniai?" Taip, ir šioje mokykloje mokomės pagrindiniam ir viduriniam išsilavinimui reikalingų bendrųjų dalykų, tačiau tokios profesijų įvairovės galima ir pavydėti. Oficialią informaciją tikrai rasite mokyklos internetiniame puslapyje, o dabar siūlau praverti duris  kovo 31-ą, nes būtent šią dieną jau antrus metus iš eilės mokykla atveria savo erdves renginiui "Aš einu ten, kur man įdomu", skirtam ir miesto visuomenei, ir ypač būsimiems moksleiviams ir studentams, ketinantiems rinktis vieną iš mokykloje mokomų profesijų.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 10 March 2016 20:47

ĮSPŪDINGA NAKTIS MOKYKLOJE

Šiemet UTVM mokinių parlamentas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo originaliai ir įsimintinai. Dar ilgai šokių maratono „Šokam su Lietuva“ dalyviai prisimins kartu praleistas akimirkas. Visi, kurie kovo 10-osios naktį praleido mokykloje, jau dabar su nekantrumu laukia sekančių metų pavasario, kada vėl galės išbandyti savo jėgas ir kantrybę šokių aikštelėje!

Published in Kita
Penktadienis, 04 March 2016 07:48

KVIEČIAME Į ANGLŲ KALBOS KURSUS

Kviečiame į šnekamosios A1/A2 anglų kalbos kursus (turinčius minimalius kalbos pagrindus).

Užsiėmimų metu su dėstytoju ir kitais grupės nariais bendrausite tik anglų kalba. Sisteminis mokymas, naujausios anglų kalbos mokymo metodikos padės jums daryti pažangą daug greičiau negu bandant mokytis savarankiškai.
Grupės formuojamos pagal kalbos žinių lygį.

 
Pradžia: KOVO 21 d. 17 val. Ukmergės technologjų ir verslo mokyklos pagrindiniame pastate 2 kab. (Anglų kalbos).
 
Trukmė: 40 ak. val. (apie 2 mėn.)
 
Kaina: 120 eur.
 
Kursus planuojame vesti antradieniais ir ketvirtadieniais

Registruotis tel. 8 655 02790 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Published in Kita
Ketvirtadienis, 03 March 2016 08:57

LANKĖMĖS UTENOS RPM CENTRE

2016 m. kovo 3 d. trečio kurso virėjo specialybės mokinės, lydimos profesijos mokytojos Virginijos Vagonienės lankėsi Utenos RPM centre. Moderniame  maisto pramonės sektoriniame centre būsimosios virėjos kartu su Utenos RPM centro mokinėmis atliko praktines užduotis. Konditerijos paslapčių merginas mokė profesijos mokytoja Julijona Bulovienė.

Profesinio mokymo skyriaus vedėja Ligita Navikienė aprodė modernias praktinio mokymo laboratorijas, turinčias pačią naujausią įrangą.

Džiaugiamės suteikta galimybe pasisemti praktinių įgūdžių.

Published in Kita

Sveikiname 10 klasės mokinį Arūną Lukoševičių Lietuvos jaunių sambo čempionate iškovojus pirmąją vietą ir pirmo kurso logisto ekspeditoriaus specialybės mokinį Nerijų Juodį iškovojus trečiąją vietą. Iškovojęs pirmą vietą, Arūnas Lukoševičius pateko į Lietuvos sambo rinktinę ir atstovaus Lietuvą Europos ir Pasaulio sambo čempionatuose. Europos sambo čempionatas vyks Tulūzoje (Prancūzijoje).

Published in Kita
Ketvirtadienis, 03 March 2016 06:12

MOKINIAMS NUAIDĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS

Kovo 3 dieną mokyklinis laivas išplukdė 2016 metų absolventų laidą į platų pasaulį. Laivo kapitonas direktorius Jonas Cesevičius ragino absolventus drąsiai priimti gyvenimo iššūkius, nebijoti klysti, nuolat mokytis ir ieškoti. Grupių vadovai, nuoširdžiai linkėdami sėkmės, sveikino absolventus, pasitinkančius naują gyvenimo etapą.

Visų nuotaika buvo puiki, nes nuotaikingas mokinių vaidinimas „Ateities laivas“ nestokojo  staiGmenų ir juokingų situacijų. Jaunieji aktoriai (Kęstas Radzevičius, Ieva Zakarauskaitė, Lauryna Vaitkevičiūtė, Veronika Kozlova, RytIs Dovidavičius ir Aivaras Juknys) daug dirbo, kad paskutinis skambutis taptu tikrai įsimintinu visiems.

Published in Kita
Trečiadienis, 02 March 2016 10:15

AČIŪ MOKYKLAI UŽ GALIMYBĘ TOBULĖTI

2016 m. kovo 2 dieną dailės būrelio nariai, lydimi būrelio  vadovės Daivos Stankevičienės, lankėsi Kaune, galerijoje "Balta". Galerija žinoma ne tik Lietuvoje, ji vienija meninės tekstilės profesionalus ir įvairius garsius Lietuvos menininkus. Čia inicijuojami tarptautiniai projektai, rengiamos parodos, vieši renginiai. Čia taip pat vyksta edukaciniai renginiai, praktiniai užsiėmimai.

Published in Kita
Antradienis, 01 March 2016 11:15

ŠAUNIAUSIAS VIRĖJAS 2016

Šių metų kovo 1 dieną maisto ruošimo kabinete „Kaukės“ vyko profesinio meistriškumo konkursas „Šauniausias virėjas 2016“. Konkurse dalyvavo virėjo specialybės V1/15, V2/14, V3/13 grupių mokiniai. Konkursą sudarė dvi dalys: teorinė ir praktinė. Teorijos metu mokiniai sprendė specialybinį testą. Praktinės dalies metu gamino salotas su vištiena.

Sveikiname „Šauniausias virėjas 2016“ nominacijos nugalėtoją V3/13 grupės mokinę Laurą Misiūnaitę.

Published in Kita

  MŪSŲ DRAUGAI

gz-baner ukz.jpg keiciuveikla copy  Stansefabrikken umega

Prisijungti

Galerija

Kontaktai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Adresas: Kauno g. 108, LT-20115 Ukmergė
Tel./Faks: +370 340 53543
El. paštas: ukvm@ukvm.lt
Įmonės kodas: 191425713