Items filtered by date: rugsėjo 2016
Ketvirtadienis, 29 September 2016 08:08

LINKSMOJI UTVM SPARTAKIADA

 Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs žodžio „sportas“.  Visi žinome, kad tai aktyvi fizinė veikla, skirta lavinti kūnui, bet ar žinojote, kad sportuojant laviname ne tik raumenis bet ir protą? Taip pat sportinė veikla gerina gebėjimą susikaupti, didina pasitikėjimą savimi, suteikia mums teigiamų emocijų bei daro mus laimingesnius!  Būtent dėl tokių priežasčių sportas ir  yra rekomenduojamas visoms amžiaus grupėms.

Published in Kita
Trečiadienis, 28 September 2016 16:35

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS

 Kiekvienais metais visi Lietuvos piliečiai kviečiami laikyti Konstitucijos egzaminą. Mūsų mokyklos istorijos ir pilietiškumo mokytoja Jūratė Mišinienė ir mokiniai neliko abejingi šiai pilietinei akcijai.

Rugsėjo 27 dieną mokykloje buvo suorganizuotas egzaminas, džiugu paskelbti, kad pirmąja vieta dalyjasi net du mūsų mokyklos mokiniai, surinkę vienodą balų skaičių: Skaistė Pūtytė ELM1/16 ir Emil Starodubov E1/16. Nedaug atsiliko antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai: Tadas Kuzma ELM 1/16 ir Šarūnas Bujokas LE1/16. Artimiausiu metu šie mokiniai bus apdovanoti direktoriaus padėkos raštais, o pirmosios vietos laimėtojai – simboliniais prizais. SVEIKINAME!

Published in Kita
Pirmadienis, 26 September 2016 16:25

KAREIVIŠKOS PIRMAKURSIŲ KRIKŠTYNOS

 Kiekvienais metais Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje šurmuliuoja pirmakursių krikštynos po kurių fuksai, atsikrato nulių statuso ir tampa pilnaverčiais Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokiniais. Šiemet  „krikšto apeigos“ atliktos net 18-ai grupių pirmakursių.

Sena tradicija sako, kad neįšventintas studentas negali vadintis pirmakursiu ir yra laikomas nuliu. Tik oficialioje ceremonijoje sudalyvavę jaunuoliai iš „nieko“ virsta tikrais „fuksais“, todėl paskutinės rugsėjo savaitės pirmadienį UTVM pirmakursiai leidosi į  linksmą „garbės“ žygį centrinėmis miesto gatvėmis link piliakalnio, esančio pačioje Ukmergės miesto širdyje.

Published in Kita
Pirmadienis, 26 September 2016 07:25

KARTU PAMINĖJOME EUROPOS KALBŲ DIENĄ

 Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje nuo ankstyvo ryto darbavosi mokiniai ir mokyklos parlamento nariai ruošdamiesi dviems svarbiems mokyklos įvykiams: pirmakursių krikštynoms bei Europos kalbų dienai. Mokyklos virtualioje erdvėje sukosi skaidrės, primindamos, kad rugsėjo 26-oji yra svarbi visoms Europos šalims, nes nuo 2001 metų ši šventė, kurią pirmą kartą organizavo Europos Taryba įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Jos tikslas – įvairiais renginiais skatinti kalbų mokymąsi.

Published in Kita
Šeštadienis, 24 September 2016 07:16

UTVM ŠYPSENA ŠVENTUPĖJE

Geraširdiškos ir šiltos šypsenos, giedra nuotaika, linksmas bendravimas ir nuoširdus juokas – tai dalykai, kurie užplūdo Šventupės kempingą rugsėjo 24-osios šeštadienį.  Čia susirinko žmonės į nuotaikingą šventę, originalaus projekto „Šypsenų slėnis“ pirmosios plytos renginį, atvykome ir mes - padovanoti Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos šypseną naujai besikuriančiam parkui Šventosios upės slėnyje. Šio projekto „vinis“ – gerų emocijų parkas, kurio kūrėjais galime tapti mes visi, todėl, turėdami laisvą minutę, užsukite pasižvalgyti!

Published in Kita
Ketvirtadienis, 22 September 2016 07:09

TARPTAUTINĖ DIENA BE AUTOMOBILIO

 Šių metų rugsėjo 22 dieną mūsų Ukmergės technologijų ir verslo mokykla dalyvavo Tarptautinėje dienoje be automobilio, kartu  su miestelėnais dviračiais keliavome po Ukmergę iki miesto stadiono.

Mūsų mokykla prie dviračių kolonos prisijungė jau  įpusėjus kelionę. Renginyje dalyvavo  ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Kiekvienam  mokiniui buvo įteiktas šokoladukas, o mokytojams obuoly, kad žygyje nepritrūktų jėgų. Dalyviai susirikiavo po du  ir laukė atvykstančios didžiulės dviratininkų  kolonos. Prisijungus prie dviratininkų  kolonos dalyviai  važiavo iki miesto stadiono.

Published in Kita
Ketvirtadienis, 15 September 2016 05:48

BANDOMIEJI VAŽIAVIMAI PIRMAKURSIAMS

Rugsėjo 14-15 dienomis Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos hipodrome pirmakursiams buvo suteikta galimybė pasivažinėti lengvaisiais automobiliais ir išbandyti sunkiasvores transporto priemones. Dvi dienas automobilius bandė ne tik busimieji automechanikai, logistai-ekspeditoriai, bet ir statybininkai, elektrikai,  "kompiuteristai", "metalistai" ir netgi virėjos.

Nors bandomieji važiavimai vyko po pamokų, tačiau visi mokiniai noriai juose dalyvavo. Didžiausią įspūdį paliko "fūros" - ypač merginoms.

Published in Kita
Antradienis, 13 September 2016 07:43

DALYVAVOME ŽAIDYNĖSE „SPRINTO DIENA. #BEACTIVE“

 Rugsėjo 13 dieną kūno kultūros mokytojas Karolis Chadatavičius su krepšinio būrelio vaikinais ir AM1/16 grupės vadovas Petras Vagonis su auklėtiniais dalyvavo žaidynėse  „Sprinto diena. #BeActive“.

 Dalyviai buvo kviečiami įveikti net 36 metrų pripučiamą kliūčių ruožą suaugusiems ar pabandyti apversti gigantišką pripučiamą kubą. Žaisdami futbolą, dėl įvarčių kovojo 18 metrų pripučiamoje, stalo futbolo žaidimą primenančioje aikštelėje, taip pat gainiojo kamuolį įlindę į didelius pripučiamus burbulus, konstravo medinius kartingus.

Published in Kita
Antradienis, 13 September 2016 06:22

PASIRAŠYTA NAUJA BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS

 Jeigu reiktų padėti tašką žemėlapyje, šiandien rinkčiausi Pskovą. Keletas dienų šilto bendravimo su svečiais iš Pskovo agrotechninio koledžo paliko ne tik geros nuotaikos porciją bet ir truputėlį keisto ilgesio Rusijai, kurioje dar viešėti neteko.

Dabar Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą su Pskovo agrotechniniu koledžu sieja ne tik naujai pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, bet ir prisiminimai apie kartu praleistą laiką - žinių ir gerosios patirties dalijimąsi, pažintį su Rusijos švietimo sistema, koledže esančiomis profesijomis bei mokymo programomis.

Published in Kita
Pirmadienis, 12 September 2016 05:56

MES PRIEŠ PATYČIAS

Kas negalėjote stebėti tiesioginės transliacijos, kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą. Tikrai verta. MES PRIEŠ PATYČIAS!!!!!

http://mespriespatycias.lt/

Published in Kita
Puslapis 1 iš 2

  MŪSŲ DRAUGAI

gz-baner ukz.jpg keiciuveikla copy  Stansefabrikken umega

Prisijungti

Galerija

Kontaktai

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Adresas: Kauno g. 108, LT-20115 Ukmergė
Tel./Faks: +370 340 53543
El. paštas: ukvm@ukvm.lt
Įmonės kodas: 191425713