Elektromontuotojas

Suteikiama kvalifikacija: elektromontuotojas
Mokymo trukmė: 3 metai

Priėmimo sąlygos: pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimas (10 klasių).
Pažangiems mokiniams mokama stipendija.

Baigusiems mokyklą suteikiama elektromontuotojo kvalifikacija ir specializacija – alternatyvių elektros šaltinių įrangos montavimas ir išduodamas profesinio mokymo diplomas.
Sėkmingai išlaikius brandos egzaminus, išduodamas brandos atestatas.

ANOTACIJA ARBA APIBŪDINIMAS

Mokoma visų bendrojo ugdymo dalykų pagal vidurinės mokyklos programą ir specialybės  dalykų (elektros instaliacijos ir apšvietimo įrangos, elektrosaugos, elektronikos ir automatikos pagrindų, elektros energijos tiekimo, elektros mašinos ir elektros energijos keitiklių, technologinių procesų elektros įrenginių, elektrinio šildymo įrenginių, elektrotechninių medžiagų, braižybos ir elektrotechninių schemų skaitymo, elektrotechnikos, šaltkalvystės pagrindų ir suvirinimo technologijos, darbuotojų saugos ir sveikatos; specialybės užsienio kalbos; civilinės saugos; ekonomikos ir verslo pagrindų; informacinių technologijų) bei praktinių gebėjimų mokomųjų praktikų (26 savaitės), baigiamosios (15 savaičių) praktikos, kuri  atliekama įmonėse.

Elektromontuotojo mokymo programoje įvesta specializacija – alternatyvių elektros šaltinių įrangos montavimas. Mokiniai mokysis montuoti bei remontuoti saulės elementus, saulės kolektorius,  vėjo jėgaines.

Alternatyvi, atsinaujinanti energetika šiuo metu yra net ik madingas terminas, bet ir perspektyvi energijos gavybos sritis.

KVALIFIKACIJOS APRAŠAS

Elektromontuotojas žino elektrosaugos reikalavimus, įvairių rūšių elektrotechnines medžiagas, jų savybes ir paskirtį, naudojasi matavimo prietaisais, montuoja apšvietimo įrenginius bei atlieka instaliacijos darbus, montuoja elektros energijos tiekimo linijas, sumontuoja skirstomuosius įrenginius, moka montuoti ir eksploatuoti elektros mašinas ir aparatus iki 10 kV., atlieka suvirinimo elektra darbus, montuoja ir remontuoja saulės elementus, saulės kolektorius,  vėjo jėgaines ir kt.,  skaito brėžinius ir elektros schemas. 

Elektromontuotojui svarbios šios asmeninės savybės: mokėjimas bendrauti su žmonėmis, darbas komandoje, darbas ekstremaliomis situacijomis, sąžiningumas, kruopštumas, atidumas, atsakomybė už atliktą darbą, drausmingumas.

PROFESINĖS PERSPEKTYVOS

Įgijęs elektromontuotojo kvalifikaciją, gali dirbti elektromontuotoju elektros tinklų, statybos, pramonės, žemės ūkio ar kitose įmonėse, tiekiančiose elektros energiją ar turinčiose elektros ūkį.

Plačiau apie alternatyvią energetika galite pasiskaityti mūsų partnerio UAB "ALTERNATYVI ENERGIJA" tinklalapyje:  http://www.alternatyvienergija.lt

Baigę mokyklą absolventai bus įdarbinami Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos partnerių įmonėse.

Mokiniai, baigę šią profesinio mokymo programą, gali sėkmingai tęsti studijas aukštosiose mokyklose.

Kviečiame mokytis naujos ir reikalingos specialybės Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje.

Virėjas

Suteikiama kvalifikacija: virėjas
Mokymo trukmė: 3 metai.

Priėmimo sąlygos: pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimas (10 klasių).
Pažangiems mokiniams mokama stipendija. 
Baigusiems mokyklą suteikiama virėjo kvalifikacija ir išduodamas profesinio mokymo diplomas.
Sėkmingai išlaikius brandos egzaminus, išduodamas brandos atestatas.

MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA

Mokoma visų bendrojo lavinimo dalykų pagal vidurinės mokyklos programą ir specialybės (maitinimo įmonių veiklos, kulinarijos, maisto prekių mokslo, įvairių pusgaminių ir patiekalų receptūrų sudarymo ir paruošimo, kokybės įvertinimo, patiekimo, lankytojų aptarnavimo, salės paruošimo, indų ir įrankių asortimento, jų parinkimo ir paruošimo, stalų serviravimo, puokščių komponavimo, virtuvės ir baro įrengimų, darbo su kasos aparatais, priėmimų ir banketų organizavimo, kokteilių ir gėrimų gamybos ir patiekimo, patiekalų ir gėrimų kainos skaičiavimo, materialinių vertybių apskaitos, sanitarijos ir higienos, gamtos ir darbuotojų saugos ir sveikatos, informacinių technologijų, specialybės užsienio kalbos, ekonomikos ir verslo pagrindų) dalykų bei praktinių gebėjimų. Mokomosios (26 savaičių), baigiamosios (15 savaičių) praktikos atliekamos mokyklų verslo praktinio mokymo firmose, kabinetuose, laboratorijose, maitinimo įmonėse.

DARBO APRAŠYMAS

Virėjas aptarnauja įvairaus amžiaus klientus viešojo maitinimo įstaigose (restoranuose, baruose, kavinėse, kruiziniuose laivuose ir pan.). Sutinka svečius, serviruoja stalus, komponuoja įvairias puokštes stalui papuošti. Pagamina bei kultūringai patiekia šaltus ir karštus užkandžius, sriubas, antrus karštus patiekalus, desertus, karštus ir šaltus, alkoholinius, maišytus gėrimus. Sudaro valgiaraštį. Organizuoja aptarnavimą įvairiomis progomis atvirame lauke ir patalpose. Dirba su elektroniniais kasos aparatais bei įvairiais maisto ruošimo įrenginiais. Priima produktus, juos sandėliuoja, sudaro prekių apyskaitą. Atsiskaito su klientais. Tiria ir įvertina rinkos poreikius, perspektyvas. Kultūringai bendrauja su svečiais gimtąja ir užsienio kalba.

PROFESINIAI GEBĖJIMAI

Sėkmingą virėjo darbą lemia žinios ir gebėjimai lankytojų aptarnavimo ir įmonės veiklos organizavimo, kulinarijos, prekių mokslo, įmonės veiklos apskaitos, maitinimo įmonių įrengimų srityse bei užsienio kalbos mokėjimas. Svarbios asmenybės savybės: sąžiningumas, kūrybiškumas, komunikabilumas, organizuotumas, savarankiškumas tvarkingumas ir pan. Reikalinga gera fizinė ir psichinė sveikata (ištvermė, greita reakcija, koordinacija, kalbos sklandumas). 

PROFESINĖS PERSPEKTYVOS

Virėjo profesijos poreikį lemia aptarnavimo sferos plėtra. Ji gimininga tokioms profesijoms kaip virėjas, padavėjas, barmenas, traukinio palydovas, viešbučio darbuotojas ir pan. Virėjas mokantis numatyti rinkos poreikius bei turintis organizacinių sugebėjimų gali įkurti savo verslą. Sėkmingai tęsti studijas aukštosiose mokyklose.

Elektroninės leidybos maketuotojas NAUJIENA!

Suteikiama kvalifikacija: Elektroninės leidybos maketuotojas
Mokymo trukmė: 3 metai.

Priėmimo sąlygos: pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimas (10 klasių).
Pažangiems mokiniams mokama stipendija.
Baigusiems mokyklą suteikiama elektroninės leidybos maketuotojo kvalifikacija ir išduodamas profesinio mokymo diplomas.
Sėkmingai išlaikius brandos egzaminus, išduodamas brandos atestatas.

MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA

Mokoma visų bendrojo lavinimo dalykų pagal vidurinės mokyklos programą ir specialybės (operacinės sistemos ir kompiuterio sandaros, daugialypės terpės pagrindų, biuro techninės ir programinės įrangos, greitojo spausdinimo technologijų, kompozicijos ir dizaino pagrindų, kompiuterinės  grafikos, dokumentų valdymo, maketavimo technologijų, vaizdų apdorojimo, tinklalapių kūrimo, šrifto ir reklamos pagrindų, duomenų bazių, elektroninių duomenų apdorojimo, pateikčių rengimo, profesinės etika ir psichologijos, darbuotojų saugos ir sveikatos) dalykų bei praktinių gebėjimų.

Praktiniai gebėjimai ugdomi mokomosios (26 savaičių), baigiamosios (15 savaičių) praktikų metu, kurios atliekamos mokyklos praktinio mokymo kabinetuose, įstaigose, firmose, įmonėse, organizacijose.

DARBO APRAŠYMAS

Elektroninės leidybos maketuotojas naudojasi įvairiomis kompiuterių programomis ir tvarko bylas, projektuoja objektus Corel Draw, Corel Photo-Paint ir Adobe Photoshop programomis (kuria plokštumines ir spalvines kompozicijas, stilizuoja objektą pagal keliamus tikslus, komponuoja tekstą, projektuoja firminį stilių). Maketuoja meninius objektus: kuria tūrines ir erdvines kompozicijas, maketuoja vizualinės reklamos objektus, parengia leidinio maketą. Moka apdoroti, retušuoti, montuoti nuskaitytus vaizdus. Išmano dizaino pagrindus, standartinius korektūros ženklus, pagrindines objekto grafinio kūrimo priemones, leidybinių sistemų instrumentus. Maketuoja spaudinius, reklaminius leidinius, žurnalus, plakatus ir kt. Keičia ir papildo esamus kompiuterinės grafikos projektus. Gali kurti įvairius ženklus, logotipus, blankus, reklaminius bukletus, plakatus. Dirba dizaino studijose, reklamos įmonėse ir agentūrose, redakcijose, spaustuvėse. Atliekant skubius užsakymus, tenka dirbti vakarais ar savaitgaliais. Įtemptas darbas kompiuteriu gali atsiliepti fizinei sveikatai, ypač regėjimo aštrumui, nugarai arba rankos riešui.

PROFESINĖS PERSPEKTYVOS

Baigęs elektroninės leidybos maketuotojo mokymo programą asmuo gali dirbti samdomu darbuotoju, maketuotoju, dizainerio padėjėju, reklamos kūrėju. Įgijęs darbo patirties gali vadovauti šios srities specialistų darbui arba steigti individualų verslą. Profesinė kvalifikacija tobulinama darbo vietoje, specialiuose kursuose. Specialistas gali tęsti dizaino studijas aukštojoje mokykloje.

Baldžius

Suteikiama kvalifikacija: baldžius
Mokymo trukmė: 3 metai

Priėmimo sąlygos: pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimas (10 klasių).
Pažangiems mokiniams mokama stipendija.  

Baigusiems mokyklą suteikiama baldžiaus kvalifikacija ir specializacija - medienos apdirbimas technologiniais programinio valdymo įrenginiais ir išduodamas profesinio mokymo diplomas.

Sėkmingai išlaikius brandos egzaminus, išduodamas brandos atestatas.

ANOTACIJA ARBA APIBŪDINIMAS

Baldžius gamina minkštus, skydinius ir kitokius baldus bei jų komplektus, juos remontuoja ir restauruoja, šalina baldų gamybos defektus. Dirba su medienos apdirbimo ir baldų gamybos įrengimais bei įrankiais, juos prižiūri ir reguliuoja. Naudoja rankinio ir mechanizuoto medienos apdirbimo priemones. Studijuoja įvairių baldų brėžinius, kad padarytų eskizus numatomų baldų gamybai. Pasižymi baldų dalių kontūrus ant medienos, išpjauna arba ištekina formas, apdoroja, apdailina sujungimo vietas. Naudoja klijus, presuoja ruošinį. Medienos gaminius klijuoja, faneruoja, surenka, blizgina, atlieka baldų apmušimo ir apdailos darbus. Baldžius išpjauna lentas, pjausto, frezuoja, gręžia, klijuoja ruošinius, reguliuoja ir valdo medžio apdirbimo stakles: pjovimo, fasonavimo, tekinimo, obliavimo. Skaito ir analizuoja  pagamintų detalių brėžinius ar pavyzdžius. Obliuoja, profiliuoja ruošinius, apdirba vidutinio sudėtingumo detales tekinimo staklėmis, parenka, paruošia ir pakeičia pjaunantį instrumentą, reguliuoja pjūklų greitį ir kryptį, įstato stabdžius, kurie padeda gauti reikiamą ilgį ir plotį, stumia medį į mašiną.
Baldžius geba sudaryti programinio valdymo įrenginio programą, pjausto plokščių skydus, gamina detales programinio valdymo įrenginiais.
Sėkmingą darbą lemia žinios apie medienos rūšis, savybes ir ydas, furnitūrą, apdailos medžiagas, pusgaminius ir gaminius, plokščių ir medinių paviršių faneravimo, baldų taisymo ir restauravimo technologijas, baldų apmušimo ir apdailos būdus, medienos džiovinimo ir sandėliavimo taisykles. Turi gebėti apdoroti medieną rankiniais ir elektriniais instrumentais bei medžio apdirbimo staklėmis, jungti detales įvairiais būdais, gaminti ir montuoti vidutinio sudėtingumo skydinius, grotelinius ir minkštus baldus, faneruoti plokščius paviršius, tekinti, aptraukti baldus gobelenais ir kitomis medžiagomis, taisyti ir restauruoti baldus.
Baldžiui svarbu prisitaikyti prie užduočių kaitos, erdvinė, laki vaizduotė, konkretaus darbo rezultato įsivaizdavimas, meninis skonis, nuoseklus, praktinis mąstymas, greita orientacija. Baldžiui svarbios tokios asmeninės savybės: atsakingumas ir kūrybingumas, gera judesio ir dėmesio koncentracija, kruopštumas ir sąžiningumas, kantrumas ir kūrybiškumas. Labai svarbi psichinė ir fizinė sveikata: geras regėjimas, dėmesio sutelkimas,  stiprios rankos, ištvermė ir t.t. Darbas reikalauja fizinės ištvermės, dažnai tenka kelti sunkius gaminius ir įrenginius. Dėl darbų specifikos baldžiai dirba individualiai ir grupėse.

PROFESINĖS PERSPEKTYVOS

Pagal įsidarbinimo prognozes, baldžių poreikis labai išaugo ir turi tendencijas augti. Steigiasi naujos baldų įmonės. Didėja baldų įmonių užsakymai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šioms įmonėms    reikia vis daugiau baldų gamybos darbininkų.

Baigę mokyklą absolventai bus įdarbinami Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos partnerių UAB „Narbutas Furniture Company“, UAB „Universalūs medžio produktai“, UAB „Užmojai su garantijomis“, UAB „Ukmergės baldai“, UAB „PAINA IR KO“ ir kitose įmonėse. Kviečiame mokytis naujos ir reikalingos specialybės Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje.

Mokiniai, baigę šią profesinio mokymo programą, gali sėkmingai tęsti studijas aukštosiose mokyklose.
Profesija palanki kurti savo verslą.

Automobilių mechanikas

Suteikiama kvalifikacija: automobilių mechanikas
Mokymo trukmė: 3 metai.

Priėmimo sąlygos: pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimas (10 klasių).
Pažangiems mokiniams mokama stipendija. 
Baigusiems mokyklą suteikiama automobilių mechaniko  kvalifikacija ir išduodamas profesinio mokymo diplomas. Sudaromos sąlygos įgyti B ir C kategorijų automobilio vairuotojo teises.
Sėkmingai išlaikius brandos egzaminus, išduodamas brandos atestatas.

 MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA

Mokoma visų bendrojo lavinimo dalykų pagal vidurinės mokyklos programą ir specialybės (automobilių sandaros ir remonto technologijų, variklių tipų, žaliavų, braižybos ir techninių matavimų, bendrosios šaltkalvystės, automobilių variklių, važiuoklės, kėbulo, elektros ir maitinimo sistemų, transmisijos, valdymo, kontrolės ir matavimo prietaisų, techninės priežiūros, remonto ir reguliavimo, remonto būdų, automobilių valdymą kontroliuojančių sistemų, variklių techninės priežiūros, diagnostikos, darbo su diagnostikos prietaisais ir remonto technologine įranga, kėbulo suvirinimo elektra ir dujomis, kelių eismo taisyklių, automobilio vairavimo ir saugaus eismo pagrindų, darbuotojų saugos ir sveikatos, informacinių technologijų, specialybės užsienio kalbos, ekonomikos ir verslo pagrindų) dalykų bei praktinių gebėjimų.
Mokomosios (26 savaičių) ir baigiamosios (15 savaičių) praktikos atliekamos mokyklos dirbtuvėse, automobilių remonto ir priežiūros įmonėse, autoservisuose, autobusų parkuose.

DARBO APRAŠYMAS

Automobilių mechanikas įvertina automobilio bei jo mechanizmų ir agregatų techninę būklę, nustato gedimus ir jų priežastis, operatyviai ir kokybiškai atlieka automobilių techninio aptarnavimo ir remonto darbus. Atlieka vidutinio sudėtingumo ardymo ir surinkimo darbus. Savo darbe naudoja vidutinio sudėtingumo matavimo ir kontrolinėmis diagnostikos priemonėmis, darbo įrankiais bei įranga. Dirba su dujinio ir elektrinio suvirinimo įrengimais, virina įvairias siūles rankiniu būdu ir pusautomačiu, atlieka vidutinio sudėtingumo metalo apdirbimo šaltkalvystės darbus. Braižo ir skaito vidutinio sudėtingumo darbo bei surinkimo brėžinius, įvairias schemas, racionaliai ir taupiai naudoja energiją, žaliavas ir medžiagas. Racionaliai organizuoja darbo vietą, tinkamai ją prižiūri, išmano pagrindinius ekonomikos ir darbo teisės teiginius.

PROFESINIAI GEBĖJIMAI

Automobilių mechaniko darbo sėkmę lemia žinios, potraukis technikai, gebėjimas logiškai mąstyti. Svarbios tokios asmeninės savybės kaip kruopštumas ir atidumas, savarankiškumas, komunikabilumas, o taip pat gera psichinė ir fizinė sveikatos būklė- prisitaikymas prie nepalankių aplinkos sąlygų, gera judesių koordinacija, greita reakcija.

PROFESINĖS PERSPEKTYVOS

Gausėjant įvežamų iš užsienio naujų ir naudotų automobilių, jų techninei priežiūrai ir remontui reikalingas kvalifikuotas specialistas, galintis diagnozuoti automobilių techninę būklę ir šalinti gedimus tiek didelėse autoremonto įmonėse, tiek smulkiuose, privačiuose automobilių garažuose. Profesija palanki kurti privatų verslą. Giminingos profesijos: inžinierius mechanikas, automobilių kėbulų remontininkas, automobilių techninės priežiūros jaunesnysis inžinierius. Gali sėkmingai tęsti studijas aukštosiose mokyklose.

Logistas-ekspeditorius

Suteikiama kvalifikacija: logistas-ekspeditorius
Mokymo trukmė: 3 metai.

Priėmimo sąlygos: pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimas (10 klasių).
Pažangiems mokiniams mokama stipendija. 
Baigusiems mokyklą suteikiama logisto-ekspeditoriaus kvalifikacija ir išduodamas profesinio mokymo diplomas. Sudaromos sąlygos įgyti B ir C kategorijų automobilio vairuotojo teises. 
Sėkmingai išlaikius brandos egzaminus, išduodamas brandos atestatas.

MOKYMO DALYKAI IR PRAKTIKA

Mokoma visų bendrojo lavinimo dalykų pagal vidurinės mokyklos programą ir specialybės (įmonės kūrimo ir veiklos organizavimo, prekių mokslo, vežimo technologijos, kaštų ir savikainos skaičiavimo metodikos, tarptautinių pervežimų organizavimo, valstybinių ir tarptautinių norminių dokumentų reikalavimų, vairuotojų, vykdančių tarptautinius vežimus, darbo organizavimo, tarptautinių pervežimų dokumentų tvarkymo, valstybinės sienos pervažiavimo taisyklių ir muitinės formalumų atlikimo, apskaitos ir finansų, darbuotojų saugos ir sveikatos, raštvedybos, informacinių technologijų, specialybės užsienio kalbos, ekonomikos ir verslo pagrindų) ir bendrųjų (dorinio ugdymo, valstybinės kalbos kultūros ir specialybės kalbos, menų ir meninės raiškos, estetikos, kūno kultūros, civilinės saugos) dalykų bei praktinių gebėjimų.

Mokomosios (26 savaičių), baigiamoji (15 savaičių) praktikos atliekamos mokyklos praktinio mokymo kabinetuose, firmose, dirbtuvėse, prekių pervežimo vidaus ir tarptautiniais maršrutais įmonėse bei prekybos įmonėse.

DARBO APRAŠYMAS

Logistas-ekspeditorius  organizuoja prekių transportavimą įvairiose valstybinėse bei privačiose įmonėse. Gali dirbti didmeninėse prekybos ir pramonės įmonėse, didelėse ar vidutinėse krovinių pervežimo įmonėse, muitinėse. Garantuoja tinkamą prekių draudimo, eksporto, importo licenzijų ir kitokių dokumentų įforminimą. Vairuoja krovininius automobilius, rūpinasi vežamų krovinių saugumu, perka/parduoda vežamas prekes, vykdo komercinę veiklą. Atlieka automobilių techninę priežiūrą, rūpinasi jų eksploatacija, tvarko vežamų prekių apskaitą. Sprendžia muitų, licenzijų klausimus. Atsakinga veikla kelia specifinius reikalavimus logisto-ekspeditoriaus  profesijai.

PROFESINIAI GEBĖJIMAI

 Sėkmingą logisto-ekspeditoriaus darbą lemia ekonomikos, komercinės veiklos, prekių mokslo, autotransporto priemonių eksploatacijos išmanymas, darbo kompiuteriu įgūdžiai ir pan. Labai svarbios tokios asmenybės savybės kaip organizaciniai gebėjimai, gebėjimas analizuoti ir prognozuoti, atsakingumas, iniciatyvumas ir kt., taip pat gera fizinė ir psichinė sveikatos būklė (greita reakcija, dėmesio koncentracija, ištvermė, judesių koordinacija).

PROFESINĖS PERSPEKTYVOS

Logisto-ekspeditoriaus  profesija yra paklausi. Šios srities darbuotojų poreikis turėtų išlikti pastovus arba didėti. Augant ir plečiantis įmonėms, reikia specialiai tam paruoštų darbuotojų, kurie sudarytų bei vykdytų transportavimo sutartis. Ši profesija artima verslo vadybininko, transporto vadybininko ir kt. profesijoms. Sėkmingai gali tęsti studijas aukštosiose mokyklose.

  • UKVM

  • MOKYTIS VERTA

   • Stojamųjų egzaminų nėra.

   • Mokome su naujausia įranga.

   • Pažangiems mokiniams mokama stipendija.

   • Mokiniams, neįgijusiems pagrindinio išsilavinimo, mokslas trunka 2 metus.

   • Mokiniams suteikiama galimybė apsigyventi mokyklos bendrabutyje.

   • Mokinių vaikus priimame į vaikų darželio grupę.

   • Moksleiviai naudojasi transporto lengvatomis.

   • Moksleiviai turi galimybę išvykti į stažuotes užsienyje.

   • 9 ir 10 klasių pažangiems mokiniams mokama stipendija.

   • Mokyklos valgykloje mokiniai gali skaniai ir pigiai papietauti.
  • Baigusiems 10 klasių

  • DOKUMENTAI

   • Priėmimo komisijai reikia pateikti:

   • Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą (kodai 2001, 2005)

   • Pagrindinės mokyklos patvirtintą pažymą apie mokinio kalbinės kompetencijos lygį (pvz., „B1″, „B2″), jei mokykla tokią išdavė

   • 2 sveikatos pažymas: 086/a ir 027-1/a formas

   • 2 foto nuotraukas (3×4)

   • Pasą (34-35 psl. kopijos) arba asmens identifikavimo kortelę (jos kopija)

   • Prašymą, pildomą mokykloje ar namuose, kurioje nurodoma pasirinkta profesinio mokymo ir bendrojo lavinimo programa

   • Individualaus ugdymo plano formą


  • Rinkis specialybę
  • Baigusiems 12 klasių

  • DOKUMENTAI

   • Priėmimo komisijai reikia pateikti:

   • Brandos atestatą (kodai 3014, 3015) ir jo priedą (kodas 3016)

   • Sveikatos pažymą (086/a forma)

   • 2 foto nuotraukas (3×4)
   • br
   • Pasą (34-35 psl. kopią) arba asmens identifikavimo kortelę (jos kopiją)

   • Prašymą, pildomą mokykloje ar namuose, kuriame nurodoma pasirinkta profesinio mokymo programa

   • Jau įgytos specialybės DIPLOMO KOPIJĄ SU PRIEDAIS ARBA KVALIFIKACIJĄ ĮRODANČIŲ DOKUMENTŲ KOPIJAS.

  • Rinkis specialybę
  • Nebaigusiems 10 klasių

  • DOKUMENTAI

   • Priėmimo komisijai reikia pateikti:

   • Išsilavinimo dokumentą

   • 2 sveikatos pažymas:
   • 086/a ir 027-1/a formos

   • 2 foto nuotraukas (3×4)

   • Pasą (34-35 psl. kopiją) arba asmens identifikavimo kortelę (jos kopija)

   • Prašymą, pildomą mokykloje ar namuose, kuriame nurodoma pasirinkta profesinio mokymo programa.


  • Rinkis specialybę

Powered by JS Network Solutions