Išskirtinė patirtis!

2025 m. gruodžio 16 d. UTVM mokytojai ir mokiniai išbandė virtualios realybės filmą „Pasaulių sutvėrimas“, sukurtą pagal M. K. Čiurlionio kūrybą. Šią patirtį pasirinkome minėdami M. K. Čiurlionio 150-ąsias gimimo metines ir įgyvendindami mokykloje vykdomą tarpdisciplininį projektą „Kūrybos jungtys“.

Virtualios realybės filmas leido dalyviams „įžengti“ į Čiurlionio kuriamus pasaulius ir patirti, kaip menas, muzika, technologijos ir vaizduotė susijungia į vieną visumą. Tai buvo ne tik peržiūra, bet ir įkvepianti patirtis, skatinanti mąstyti, jausti ir diskutuoti.

Tokios veiklos parodo, kaip kūryba gali tapti jungtimi tarp skirtingų dalykų, o šiuolaikinės technologijos – prasmingu ugdymo įrankiu. Ačiū visiems dalyvavusiems – kuriame pasaulius kartu!

Kiti įrašai

UTVM diskoteka 2026

Renginys, skirtas Pasaulinei dienai be tabako paminėti