Vasario 10 d. mūsų mokykloje vyko jau gražia tradicija tapęs profesinio meistriškumo konkursas „Suvirintojas 2026“.
Konkurse savo įgūdžius demonstravo 10 būsimų suvirintojų, o jų darbą vertino ir prizus įsteigė konkurso rėmėjas – UAB „Stansefabrikken“. Džiaugiamės aktyviu įmonės atstovų įsitraukimu ir bendradarbiavimu!
Konkurso nugalėtojai:
I vieta – Aironas Žižys, SUV3/23 grupė
II vieta – Matas Petrulis, Ukmergės Užimtumo tarnybos siųstas mokinys
III vieta – Vakaris Čirba, SUV3/23 grupė
Nuoširdžiai dėkojame profesijos mokytojams Tomui Aliubavičiui ir Algiui Čėsnai už mokinių paruošimą, o visiems dalyviams – už drąsą, pastangas ir profesionalumą.
Ačiū UAB „Stansefabrikken“ komandai už vertingą patirtį mokiniams, skirtą laiką ir motyvaciją augti profesinėje srityje. Tokie renginiai įkvepia siekti daugiau!





