Profesinio meistriškumo konkursas „Suvirintojas 2026”

Vasario 10 d. mūsų mokykloje vyko jau gražia tradicija tapęs profesinio meistriškumo konkursas „Suvirintojas 2026“.

Konkurse savo įgūdžius demonstravo 10 būsimų suvirintojų, o jų darbą vertino ir prizus įsteigė konkurso rėmėjas – UAB „Stansefabrikken“. Džiaugiamės aktyviu įmonės atstovų įsitraukimu ir bendradarbiavimu!

Konkurso nugalėtojai:

I vieta – Aironas Žižys, SUV3/23 grupė

II vieta – Matas Petrulis, Ukmergės Užimtumo tarnybos siųstas mokinys

III vieta – Vakaris Čirba, SUV3/23 grupė

Nuoširdžiai dėkojame profesijos mokytojams Tomui Aliubavičiui ir Algiui Čėsnai už mokinių paruošimą, o visiems dalyviams – už drąsą, pastangas ir profesionalumą.

Ačiū UAB „Stansefabrikken“ komandai už vertingą patirtį mokiniams, skirtą laiką ir motyvaciją augti profesinėje srityje. Tokie renginiai įkvepia siekti daugiau!

Kiti įrašai

UTVM diskoteka 2026

Renginys, skirtas Pasaulinei dienai be tabako paminėti