Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailininkas 2026“ Telšiuose

2026 m. vasario 11–12 d. VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras vyko Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailininkas 2026“.

Mūsų mokyklai atstovavo AS3/23 grupės mokinys Domantas Mažuika ir apdailos darbų profesijos mokytojas Edmundas Karaniauskas.

Konkurse dalyvavo 13 komandų iš visos Lietuvos. Per dvi intensyvias dienas dalyviai pagal pateiktą brėžinį turėjo sumontuoti gipso kartono konstrukciją iš profilių, tiksliai atlikti glaistymo ir kampų įrengimo darbus. Darbai buvo vertinami itin kruopščiai – lazeriu tikrintas geometrinis tikslumas, varžtų suleidimas, technologinis procesas ir darbo kultūra.

Nors prizinių vietų šįkart nepelnėme (I vieta – Telšiai, II – Kėdainiai, III – Marijampolė), visos likusios komandos organizatorių sprendimu pasidalijo IV vietą.

Didžiuojamės savo atstovais – grįžome pavargę, bet praturtėję nauja patirtimi, įgūdžiais ir gera nuotaika!

Kiti įrašai

UTVM diskoteka 2026

Renginys, skirtas Pasaulinei dienai be tabako paminėti