2026 m. gegužės 18 d. Širvintų Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijoje vyko Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos Multimedijos techniko modulinės profesinio mokymo programos modulio „Skaitmeninės komunikacijos kanalų kūrimas ir vaizdo bei garso produktų publikavimas“ baigimo pažymėjimų įteikimo šventė.
Šventės metu 17-ai gimnazistų buvo įteikti modulio baigimo pažymėjimai. Mokiniai įgijo vertingų teorinių ir praktinių žinių, kurios, tikime, bus naudingos ateityje kuriant vaizdo ir garso turinį socialiniams tinklams, reklamuojant produktus, paslaugas bei įgyvendinant kitus kūrybinius sumanymus.
Renginyje dalyvavo gimnazijos direktorė Lada Kriščiūnienė, modulio mokytoja ir grupės auklėtoja Agnė Žemblauskė, mūsų mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, Profesinio rengimo skyriaus vedėja Virginija Balžekienė bei direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas.
Mokyklų vadovai džiaugėsi sėkmingais bendradarbiavimo rezultatais, mokinių motyvacija, kūrybiškumu ir noru tobulėti. Nuoširdūs padėkos žodžiai skirti mokytojai Agnei už profesionalų darbą, perduotas žinias ir įkvepiantį bendravimą su gimnazistais.
Mokytoja Agnė su pasididžiavimu kalbėjo apie savo mokinius – draugiškus, smalsius, atkakliai siekiančius tikslų ir nuolat augančius. Mokymosi metu gimnazistai lankėsi profesionaliose fotografijos studijose, muziejuose ir kituose kultūros objektuose, kur galėjo praktiškai pritaikyti įgytas žinias.
Sveikiname visus gimnazistus sėkmingai baigus modulį ir linkime drąsiai siekti naujų kompetencijų, kūrybinių idėjų bei gyvenimo tikslų!












