2026 m. vasario 12 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko tarpmokyklinis tinklinio turnyras, skirtas Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – paminėti. Renginys pradėtas Lietuvos Respublikos himnu. Susirinkusius renginio dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, pabrėždamas, kad svarbiausia – bendrystė, sportas ir sveika gyvensena.
Turnyre varžėsi keturios mokinių komandos: Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla ir dvi UTVM komandos – „Jedski“ bei „Juniors“.
Po ilgos ir atkaklios kovos paaiškėjo turnyro nugalėtojai:
1 vieta – Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda;
2 vieta – UTVM „Juniors“;
3 vieta – Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos komanda;
4 vieta – UTVM „Jedski“.
UTVM komandoms atstovavo:
„Jedski“ – Aidas Ivanauskas, Nikita Slavinskij, Donatas Adomavičius, Urtė Maksimovaitė, Ernesta Gudavičiūtė ir Aistė Deviatnikovaitė.
„Juniors“ – Ignas Žydelis, Pijus Auglys, Rostyslav Ikromov, Hendrikas Vaikutis, Justė Kalvelytė, Austėja Skominaitė ir Urtė Raugalaitė.
Nuoširdžiai dėkojame svečių komandoms už dalyvavimą. Tokie tarpmokykliniai susitikimai stiprina bendruomeniškumą, skatina fizinį aktyvumą, ugdo komandinio darbo įgūdžius bei pagarbaus varžymosi kultūrą. Taip pat dėkojame neformaliojo švietimo mokytojai Loretai Raugevičiūtei, parengusiai UTVM komandas turnyrui, mokinių auklėtojoms bei fizinio ugdymo mokytojams Karoliui Chadatavičiui ir Danguolei Liekienei už pagalbą organizuojant renginį. Dar viena mūsų padėka rėmėjui – Ukmergės krepšinio komandos „Stekas“ direktoriui Gyčiui Šukiui – už specialų prizą ketvirtąją vietą užėmusiai komandai.
Didžiuojamės mūsų mokiniais ir džiaugiamės gražia sportine švente!








