2026 m. gegužės 29-osios vakarą UTVM sporto kompleksas vėl prisipildė muzikos, šokių, gerų emocijų ir jaunatviškos energijos. Į diskoteką susirinko gausus būrys Ukmergės rajono moksleivių, kurie sukūrė nepamirštamą atmosferą ir dar kartą įrodė, kad jaunimas moka ne tik linksmintis, bet ir būti bendruomeniškas. Renginį organizavo UTVM mokiniai.
Nuoširdžiai dėkojame aktyviam UTVM jaunimui, kuris planavo, organizavo ir rūpinosi, kad renginys įvyktų. Taip pat visiems susirinkusiems moksleiviams už puikią nuotaiką ir energiją, forografui Remigijui Pareikai už įamžintas gražiausias vakaro akimirkas, AASE komandai už renginio saugumą ir tvarką bei budėjusiems mokytojams už pagalbą, rūpestį ir sklandžią renginio eigą.
Tokie vakarai įvyksta tik tada, kai susivienija aktyvūs žmonės, gera nuotaika ir bendras tikslas.







