BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Rugsėjo pirmosios šventė skambėjo būgnų ritmu

Galingas garsas, stiprus poveikis, uždegantis ritmas – visa tai neatsiejama Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pasaulio dalis, kurią mokslo metų pradžios šventėje puikiai pademonstravo perkusijos studija „Afrikos būgnai“ – taip, ritmingai ir puikios nuotaikos lydimi, kartu pradėjome jubiliejinius 80‘uosius mokslo metus Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje!

Mokslo ir žinių diena – šurmulinga šventė ir susikaupimo akimirka prieš didelį darbą. Ji kiekvieną iš mūsų įkvepia naujoms idėjoms. Kad įsibėgėti būtų lengviau, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla šiais metais parengė staigmeną visiems pirmo kurso moksleiviams! Šventės metu burtų keliu buvo ištraukti net 3 laimingieji, kuriems mokykla suteikė mokymo priemonę – nešiojamą kompiuterį.

Emocijos tryško per kraštus, sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, renginio svečiai bei mūsų mielos vedančiosios Dovilė ir Aistė.

Pagal tradiciją Rugsėjo 1-ąją padedame gėlių prie Laisvės paminklo Ukmergės centre. Taigi šiais metais mokyklos parlamento nariai Greta Varkauskaitė ir Deividas Laučiūnas taip pat iškilmingai vyko į miesto centrą su mokyklos florisčių sukomponuota gėlių kompozicija.

Nuoširdžiai sveikiname visus Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenės narius, pradedančius jubiliejinius mokslo metus!

Renginiai

  • Vas
    16
    10:30
    12 km žygis pėsčiomis Ukmergė-Pabaiskas
    Nuo Laisvės paminklo


Powered by JS Network Solutions