BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Nacionalinis moksleivių žygis "Piliakalnių Lietuva"

Minint 2017-uosius, LR Seimo paskelbtus Piliakalnių metais, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos žygeiviai prisijungė prie Lietuvos vaikų ir jaunimo centro iniciatyvos ir rugsėjo 22 d. dalyvavo nacionaliniame moksleivių žygyje "Piliakalnių Lietuva". Tai didžiausias kada nors organizuotas nacionalinis moksleivių festivalis, kuris vyko Neries regioniniame parke. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę atrasti ir pažinti nuostabų mūsų krašto gamtos kampelį ir žygio žingsniu paminėti  Piliakalnių metus. Žygio metu ne tik turėjome įveikti 10 km maršrutą, bet ir spręsdami įvairias užduotis, susipažinome su Lietuvos istoriniu paveldu.

Pėsčiųjų žygis - tai aktyvus laisvalaikis, turizmas, savo krašto pažinimas, sveikata ir bendravimas! 
KVIEČIAME PRISIJUNGTI IR TAVE! 

Perspėjame, kad vienkartinis pabandymas gali iššaukti priklausomybę! ;)


Renginiai

  • Vas
    16
    10:30
    12 km žygis pėsčiomis Ukmergė-Pabaiskas
    Nuo Laisvės paminklo


Powered by JS Network Solutions