Projektas "Žodžių mokymasis vaizdais"

Mokydami vaikus mes ieškome įvairiausių būdų ir metodų, kaip moksleiviams pravesti pamoką, kad jiems būtų ne tik įdomu, bet ir maksimaliai naudinga. Projekte- integruotoje dailės ir anglų pamokoje,dalyvavo pirmakursiai apdailininko specialybės moksleiviai. Šio projekto tikslas - išmokyti moksleivius taikyti vizualinį ir žodžio asociacijos mokymosi metodą. Vaikai, mokydamiesi savo specialybės žodžius anglų kalba, mokės juos pavaizduoti, atpažinti, išgirsti, teisingai ištarti ir užrašyti.

Projekto metu moksleiviai su mokytojomis D. Stankevičiene ir A. Cesevičiene ėjo į Ukmergės kraštotyros muziejų. Moksleiviai fotografavo ir eskizavo surastus darbo įrankius. Žodžių, susijusių su statybininko-apdailininko darbu ieškojo savo gyvenamojoje aplinkoje, specializuotose parduotuvėse, kataloguose, internete.

Surinktą medžiagą surūšiavo, išsivertė į anglų kalbą. Kiekvienam žodžiui buvo gaminamos kortelės, kurios vienoje pusėje buvo piešiamas įrankis arba ženklas, kitoje pusėje rašomas vertimas ir tarimas.

Moksleiviai dirbo grupėmis ir individualiai. Mokėsi vieni kitų klausinėdami, stengėsi atpažinti ir teisingai ištarti kortelėje pavaizduotus daiktus.

Džiaugiamės, kad projektas pavyko, vaikams ir mokytojoms patiko naujas žodžių mokymosi metodas vaizdais.

Profesijos mokytojos D.Stankevičienė ir A.Cesevičienė


Renginiai

 • Spa
  01
  15:00
  „MISIJA SIBIRAS“ dalyvio Kristijono susitikimas su mokyklos bendruomene
  PM konferencijų salė
 • Spa
  03
  11:15
  Linksmoji spartakiada
  Mokyklos stadionas
 • Spa
  05
  14:00
  Mokytojų išvyka į Taujėnų dvarą
  Taujėnai
 • Spa
  10
  08:00
  Pasaulinė psichikos sveikatos diena
  Visoje mokykloje
 • Spa
  25
  08:00
  Moksleivių išvyka į karjeros festivalį
  Kauno Žalgirio arena


Powered by JS Network Solutions