Projektas "Žodžių mokymasis vaizdais"

Mokydami vaikus mes ieškome įvairiausių būdų ir metodų, kaip moksleiviams pravesti pamoką, kad jiems būtų ne tik įdomu, bet ir maksimaliai naudinga. Projekte- integruotoje dailės ir anglų pamokoje,dalyvavo pirmakursiai apdailininko specialybės moksleiviai. Šio projekto tikslas - išmokyti moksleivius taikyti vizualinį ir žodžio asociacijos mokymosi metodą. Vaikai, mokydamiesi savo specialybės žodžius anglų kalba, mokės juos pavaizduoti, atpažinti, išgirsti, teisingai ištarti ir užrašyti.

Projekto metu moksleiviai su mokytojomis D. Stankevičiene ir A. Cesevičiene ėjo į Ukmergės kraštotyros muziejų. Moksleiviai fotografavo ir eskizavo surastus darbo įrankius. Žodžių, susijusių su statybininko-apdailininko darbu ieškojo savo gyvenamojoje aplinkoje, specializuotose parduotuvėse, kataloguose, internete.

Surinktą medžiagą surūšiavo, išsivertė į anglų kalbą. Kiekvienam žodžiui buvo gaminamos kortelės, kurios vienoje pusėje buvo piešiamas įrankis arba ženklas, kitoje pusėje rašomas vertimas ir tarimas.

Moksleiviai dirbo grupėmis ir individualiai. Mokėsi vieni kitų klausinėdami, stengėsi atpažinti ir teisingai ištarti kortelėje pavaizduotus daiktus.

Džiaugiamės, kad projektas pavyko, vaikams ir mokytojoms patiko naujas žodžių mokymosi metodas vaizdais.

Profesijos mokytojos D.Stankevičienė ir A.Cesevičienė


National CPR association