Regioninėse varžytuvėse – pirmoji vieta!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vykdo tęstinį projektą profesinio mokymo įstaigų mokiniams ir mokytojams „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“.

Šių metų projekto tema  – kalendorinės šventės.

Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų varžytuvių I etapas vyko 2017 m. spalio 24 dieną Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre. Varžytuves sudaro 3 konkursai: komandos prisistatymo konkursas, kulinarijos paveldo konkursas, etnokultūros žinių konkursas.

Mūsų mokyklos komanda šiam etapui ruošėsi kruopščiai ir atsakingai. Nuo rugsėjo mėnesio domėjomės Ukmergės krašto papročiais, bendradarbiavome su kraštotyros muziejumi. Įdėtos pastangos dovanojo ne tik malonius įspūdžius ir patirtį, bet ir atnešė puikius rezultatus, nes tapome pirmosios vietos nugalėtojais ir esame pakviesti į varžytuvių II etapą, kuris vyks lapkričio mėn. 30 dieną Vilniuje.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms: Vilmai Kvietkauskienei, Gražinai Čepurnienei, Giedrei Motiejūnienei ir Virginijai Vagonienei, paruošusioms nugalėtojus.

DIDŽIUOJAMĖS moksleiviais, kurie atstovavo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą: Veronika Kozlova (V2/16), Kostas Milkevičius (V3/15), Sandra Didaitė (V3/15), Raminta Staškutė (V1/17), Aistė Griguciavičiūtė (LE1/17), Dovilė Staškutė (9 klasė).

Linkime sėkmės finale!

Renginiai

 • Spa
  01
  15:00
  „MISIJA SIBIRAS“ dalyvio Kristijono susitikimas su mokyklos bendruomene
  PM konferencijų salė
 • Spa
  03
  11:15
  Linksmoji spartakiada
  Mokyklos stadionas
 • Spa
  05
  14:00
  Mokytojų išvyka į Taujėnų dvarą
  Taujėnai
 • Spa
  10
  08:00
  Pasaulinė psichikos sveikatos diena
  Visoje mokykloje
 • Spa
  25
  08:00
  Moksleivių išvyka į karjeros festivalį
  Kauno Žalgirio arena


Powered by JS Network Solutions