BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Regioninėse varžytuvėse – pirmoji vieta!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vykdo tęstinį projektą profesinio mokymo įstaigų mokiniams ir mokytojams „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“.

Šių metų projekto tema  – kalendorinės šventės.

Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų varžytuvių I etapas vyko 2017 m. spalio 24 dieną Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre. Varžytuves sudaro 3 konkursai: komandos prisistatymo konkursas, kulinarijos paveldo konkursas, etnokultūros žinių konkursas.

Mūsų mokyklos komanda šiam etapui ruošėsi kruopščiai ir atsakingai. Nuo rugsėjo mėnesio domėjomės Ukmergės krašto papročiais, bendradarbiavome su kraštotyros muziejumi. Įdėtos pastangos dovanojo ne tik malonius įspūdžius ir patirtį, bet ir atnešė puikius rezultatus, nes tapome pirmosios vietos nugalėtojais ir esame pakviesti į varžytuvių II etapą, kuris vyks lapkričio mėn. 30 dieną Vilniuje.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms: Vilmai Kvietkauskienei, Gražinai Čepurnienei, Giedrei Motiejūnienei ir Virginijai Vagonienei, paruošusioms nugalėtojus.

DIDŽIUOJAMĖS moksleiviais, kurie atstovavo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą: Veronika Kozlova (V2/16), Kostas Milkevičius (V3/15), Sandra Didaitė (V3/15), Raminta Staškutė (V1/17), Aistė Griguciavičiūtė (LE1/17), Dovilė Staškutė (9 klasė).

Linkime sėkmės finale!

Renginiai

  • Vas
    16
    10:30
    12 km žygis pėsčiomis Ukmergė-Pabaiskas
    Nuo Laisvės paminklo


Powered by JS Network Solutions