BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Šauniausias bendrabučio rūsio sportininkas 2017

2017 m. lapkričio 7 d. vakare visi kūno rengybos būrelio sportininkai rinkosi į bendrabučio sporto salę, kur vyko smagios varžytuvės „Šauniausias bendrabučio rūsio sportininkas“.

 Tomas Šinkūnas (AS 2/16) apgynė čempiono vardą ir šiais metais vėl pripažintas pačiu šauniausiu, antrąją vietą iškovojo Mantas Ivaškevičius (TPV2/16), trečiąją - Alvydas Lepys (E1/17).
 Iš viso dalyvavo 15 sportininkų. Labai džiugu, kad vyriškoje kompanijoje savo jėgas išbandė ir vienintelė mergina Viktorija Žvalionė (PĮVP2/16).  Bendrabučio administratorė Irena įsteigė specialų prizą nebijančiai iššūkių moksleivei.
Šešios rungtys iš sportininkų pareikalavo ne tik  fizinių jėgų, bet ir mąstymo, kaip gudriau jas atlikti.

Varžytuvių metu netrūko juoko, puikių emocijų ir palaikymo .

Gruodžio mėnesį trys sporto būrelių vadovai Artūras, Miglė ir Eugenijus organizuos dar vieną geros nuotaikos renginį, skirtą sporto gerbėjams - „Trys draugai“, todėl jau šiandien ieškok draugų su kuriais dalyvausi, komandą sudarys  - trys draugai.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions