BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

"Padrąsinti . Įkvėpti . Palaikyti." susitikimas su Andriumi Tapinu

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko projekto "Padrąsinti . Įkvėpti . Palaikyti." susitikimas, į kurį atvyko pats organizatorius Andrius Tapinas.

Dėkojame dalyviams ir Andriui !!

Iš 900 šalies mokyklų pateiktų paraiškų buvo atsirinkta 60. Mūsų mokykla – tarp jų. Mokyklą lankys žinomi Lietuvos žmonės – nuo valstybės vadovų iki TV laidų vedėjų, verslininkų ir ekonomistų. Ir visa tai žurnalisto Andriaus Tapino inicijuoto projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dėka. Projekto tikslas – moksleivius bei vietos gyventojus padrąsinti, įkvėpti ir palaikyti siekiant svajonių bei tikslų. Bendravimo forma – į svečius atvykę žinomi žmonės papasakoja savo sėkmės istorijas, pasidalija pasiekimais.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions