BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Linksmosios sportinės varžytuvės „Trys draugai“

2017 m. gruodžio mėn. 13 d. vakarą mokykloje skambėjo nuotaikingi šūksniai ir juokas, nes aktų salėje vyko linksmosios sportinės varžytuvės, kurias organizavo sporto būrelių vadovai: Eugenijus Simonaitis, Artūras Sakas ir Miglė Ivanauskienė.

Žaidime dalyvavo 6 trijų draugų komandos su šmaikščiais pavadinimais: „Ne mano reikalas“, „Du tankistai ir šuo“, „3D“, „TPV“, „Alfa patinai“ ir „Barakas“.

Originalios ir juokingos rungtys privertė draugus dar labiau susidraugauti, nes tik tokiu būdu buvo įmanoma laimėti prizines vietas!

Draugiškiausia komanda ir pirmos vietos laimėtoja buvo bendraminčių grupė „Ne mano reikalas“ (Viktorija Žvalionė, Agnė Damauskaitė ir Alvydas Lepys). Antrą vietą iškovojo komanda „Du tankistai ir šuo“ (Lukas Patašius, Dominykas Talkevičius ir Rokas Radionovas). Trečioji vieta atiteko „Alfa patinams“ (Žygimantui Kalinauskui, Linui Vabalui ir Faustinui Kinderevičiui). Smagu, kad kartais galime iš savęs ir pasijuokti!

Ačiū organizatoriams už išradingumą!

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions