BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Kalėdinis miesto įmonių tinklinio turnyras

2017 m. gruodžio 15 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykla jau antrus metus sukvietė mūsų miesto įmonių darbuotojus aktyviai leisti laiką ir dalyvauti Kalėdiniame tinklinio turnyre. Tai puiki proga ne tik pajudėti, bet ir laimėti sportiškiausios metų įmonės vardą bei papuošti savo darbovietę nugalėtojų taure. Varžybos skirtos visiems, tinklinį mylintiems žmonėms, kurie nori žaisti, bet nesportuoja profesionaliai.

Šiais metais turnyre dalyvavo aštuonios komandos: UAB „Stansefabrikken“, UAB „Stansefabrikken Automative“, AB „Umega“, UAB „Likmerė“, UAB „Narbutas“ UAB „SystemAir“, Ukmergės rajono savivaldybė ir Ukmergės technologijų ir verslo mokykla.

Komandų kovos tinklinio aikštelėje vyko nuo lapkričio mėnesio kiekvieną savaitę Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse, o gruodžio 15 dieną buvo suorganizuotas finalas –  sporto ir pramogų šventė, kurioje triumfavo komandinis darbas bei stiprėjo įmonių darbuotojų lojalumas savo atstovaujamoms darbovietėms.

Po finalinių varžybų, čempionų vardą apgynė UAB „Likmerė“ komanda, sidabro diplomais ir atminimo prizais buvo apdovanoti UAB „Stansefabrikken Automative“ darbuotojai, o trečiąja  prizine vieta džiaugėsi AB „Umega“ kolektyvas.

Nustatyta, kad darbo vietose žmonės praleidžia apie 60 proc. savo aktyvaus dienos laiko. Europos gyventojai, tarp jų ir lietuviai yra fiziškai pasyvūs, o fizinio aktyvumo stoka yra daugelio lėtinių neinfekcinių ligų rizikos veiksnys, todėl turnyro sumanytojas, Ukmergės TVM praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas, džiaugiasi, kad šis turnyras jau tapo gražia kasmetine metų pabaigos tradicija. Smagu, kad šiuolaikiškame Ukmergės TVM sporto komplekse vyksta tokio pobūdžio turnyrai, kuriuose pamėgti šią sporto šaką gali ir sirgaliai, atvykę papramogauti ar palaikyti savo kolegų. Tokių renginių dėka tinklinio bendruomenė auga, jis populiarėja tarp įmonių darbuotojų ir jų šeimos narių.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions