UTVM mokinių metų nominacijos 2017

Ar pastebėjote kaip greitai bėga laikas? Štai jau tiksi paskutinės dienos iki žiemos atostogų. Džiugu, kad laikas praėjo ne tuščiai ir mūsų mokykla gali pasigirti daugybe nuostabių pasiekimų. Moksleivių parlamentas, norėdamas pasidžiaugti savo sėkmėmis ir nesėkmėmis, jau antrus metus organizuoja linksmą metų pabaigos renginį "UTVM nominacijos".

Visą mėnesį slapto balsavimo metu kiekvienas moksleivis galėjo atiduoti savo balsą už pergalės verčiausią nominantą, o 2017 m. gruodžio 20 dieną aktų salėje jau nuo ryto šurmuliavo lengvo jaudulio nuotaika, nes po pamokų visi skubėjo į linksmiausią metų renginį "UTVM Nominacijos 2017". 

Šventę atidarė mūsų nuostabios šokėjos su Kalėdiniu pasirodymu, tuomet renginio vedantieji Laura ir Faustas pakvietė bendrabučio auklėtoją Romą Kalininą, kuri įteikė padėkas aktyviausiems šių metų bendrabučio gyventojams, kūno kultūros mokytojas Karolis Chadatavičius iškilmingai apdovanojo ryškiausių Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sportininkų dešimtuką: Ernestą Kasinską, Luką Patašių,  Dominyką Talkevičių, Mantą Ivaškevičių, Danielių Razumą, Luką Bekešą, Adą Jodenį, Viktoriją Žvalionę, Rytį Vaicekauską, Aurimą Mocką.

Vėliau sekė iškilmingi nominacijų įteikimai. Kiekvienai nominacijai paskelbti buvo pakviestas vis kitas žmogus, kuris, taip pat, kaip ir žiūrovai, visiškai nežinojo, kas tapo šių metų Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos nominacijų nugalėtojais, todėl teko prašyti pagalbos stilizuoto "išmanaus vamzdžio", kuris „išspjovė“ ledo kamuoliuką su žinute apie laimėtoją. Šiais metais apdovanojome šiuos moksleivius: metų draugą Germantę  (PĮVP2/16), metų porelę Skaistę ir  Modestą (9 klasė), metų miegančiąją gražuolę Domą (ELM2/16), metų fux'ą Deividą (9 klasė), metų entuziastą Aistę (LE1/17), metų "nepalaužiamąją" Justiną (PĮVP2/16), metų DJ Justiną (TPV1/17), metų atradimą Žygimantą (AM1/17), metų protą Agnę (ELM1/17), metų fotografę Irminą (PĮVP2/16) ir metų stilių Valentiną (LE1/17)

Visiems nominantams buvo įteiktos simbolinės dovanėlės, atspindinčios jų nominacijos reikšmę. Sveikiname nugalėtojus, o nieko nelaimėjusius raginame nenusiminti, o stengtis dar labiau ir galbūt 2018 metų pabaigoje būtent Jūsų rankose bus apdovanojimas.


Powered by JS Network Solutions