BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Kalėdinė vakaronė – tradicinė šventė bendrabutyje

2017 m. gruodžio 21 d. bendrabutyje, artėjant Kalėdoms ir Naujiems metams, kasmet vyksta Kalėdinis renginys. Kalėdinė vakaronė – tradicinė šventė bendrabutyje, tik kiekvienais metais ji vis kitokia, nes kasmet nauji žmonės, nauji potyriai, įsimintinesnės akimirkos… Ir šiais metais, paklaidžiojęs po mokyklą ir pagaliau suradęs bendrabutį, Kalėdų senis nepagailėjo dovanų bendrabutiečiams. Mokiniai buvo apdovanoti mokyklos direktoriaus padėkos raštais, rankų darbo dovanėlėmis, suvenyrais, saldžiais prizais. Prizus gavo  gyventojai už pavyzdingą švaros ir tvarkos palaikymą kambaryje. Kalėdų Senis apdovanojo Kalėdinio šaškių turnyro nugalėtoją Mantą Ivaškevičių. Neužmiršo rudenėlio šventės ir snaigių karpymo konkurso dalyvių. Dovanų gavo kalėdiškai pasipuošusių kambarių gyventojai.

Džiaugiamės tvarkingais, aktyviais, pareigingais, sportiškais, drausmingais, aktyviai dalyvaujančiais mokyklos ir bendrabučio renginiuose, būreliuose.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions