BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

VGTU makaronų tiltų čempionatas sugįžo

Makaronų tiltai 2018

VGTU makaronų tiltų čempionatas sugįžo!

2018 m. sausio 31 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos apdailininko statybininko specialybės  moksleiviai Paulius Renkė, Faustas Krikšiūnas, Mantas Petniūnas ir Tomas Šinkūnas kartu su profesijos mokytoju Dovilijum Serapinu dalyvavo nacionalinio čempionato „Makaronų tiltai 2018“ pirmąjame atrankos etape Ukmergės J. Basanavičiaus gimnazijoje ir užėmė 1 vietą. Jaunuolių sumeistrautas tiltas iš makaronų atlaikė net 3,5 kg apkrovą. 

Didžiuojamės mūsų komandos sėkme ir linkime kantrybės ruošiantis sekantiems čempionato etapams :)

Čempionato įspūdžius bei visas karščiausias čempionato „Makaronų tiltai 2018“ naujienas sekite Facebook puslapyje .

Renginiai

  • Vas
    16
    10:30
    12 km žygis pėsčiomis Ukmergė-Pabaiskas
    Nuo Laisvės paminklo


Powered by JS Network Solutions