BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Lietuvos gimtadienio proga devintokai aplankė seimą

2018 m. vasario 1 dieną devintokai su auklėtoja D. Stankevičiene lankėsi LR seime. Ekskursija po LR seimo rūmus vedė  ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Laima Šandarienė. Moksleiviai galėjo aplankyti ne tik posėdžių sales, bet ir išklausė trumpos istorijos apie seimo rūmų įkūrimą ir rekonstrukciją. Įvykius galėjome stebėti ir gausiose rūmuose esančiose nuotraukose. Buvo ne tik pasakojama kiekvienos salės istorija ar žymus įvykis, bet ir uždavinėjami klausimai moksleiviams, kurie turėjo prisiminti kas yra konstitucija, kada paskelbta nepriklausomybė ar atspėti seime dirbusių kandidatų pavardes.  Ekskursijos metu moksleiviai ir  patys galėjo uždavinėti klausimus. Valandą trukusi ekskursija tikrai neprailgo ir moksleiviai liko patenkinti.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions