IKI MOKYKLOS JUBILIEJAUS ŠVENTĖS LIKO

UTVM moksleivių "Demokratijos paieškos" Ukmergėje

2018 m. kovo 9 d. UTVM moksleivių komanda lydima mokytojos Jūratės Mišinienės ir neformalaus švietimo organizatorės Dovilė Janulienės dalyvavo orientaciniame žaidime "Demokratijos paieškos".

Projektas „Demokratijos paieškos“, kuris yra Erasmus+ programos struktūrinio dialogo veiksmo projektas, Ukmergės rajono savivaldybėje vyko 4 dienas. 3 dienas projekto dalyviai, bendradarbiaudami su savivaldybės institucijomis sukūrė orientacinį žaidimą, kurio užduotys buvo paskelbtos tose įstaigose. Ketvirtą dieną t. y. kovo 9-ąją, orientacinio žaidimo dalyvių komandos lankėsi atskirose savivaldybės institucijose, sprendė užduotis, skatinančias labiau susipažinti su jaunimo politikos integralumu ir galimybėmis, aktyviai dalyvauti priimant sprendimus. Žaidimo metu jaunieji ukmergiškiai mokėsi dirbti komandoje, atskleisti savo stipriąsias puses, gilinosi į jaunimo politiką savivaldos, nacionaliniu ir Europos lygiu.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų moksleiviai žaidime buvo antri ir laimėjo virtualios realybės akinius, kuriais pasidžiaugti gali kiekvienas, užsukęs į UTVM neformalaus švietimo centrą.

Renginiai

 • Kov
  22
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“
  UTVM sporto kompleksas
 • Kov
  26
  09:00
  Gimtosios kalbos savaitė
  Mokyklos erdvės
 • Kov
  31
  09:00
  Profesinių mokyklų dainų konkursas „Laisvės pavasaris“
  Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla


Powered by JS Network Solutions