UTVM moksleivių "Demokratijos paieškos" Ukmergėje

2018 m. kovo 9 d. UTVM moksleivių komanda lydima mokytojos Jūratės Mišinienės ir neformalaus švietimo organizatorės Dovilė Janulienės dalyvavo orientaciniame žaidime "Demokratijos paieškos".

Projektas „Demokratijos paieškos“, kuris yra Erasmus+ programos struktūrinio dialogo veiksmo projektas, Ukmergės rajono savivaldybėje vyko 4 dienas. 3 dienas projekto dalyviai, bendradarbiaudami su savivaldybės institucijomis sukūrė orientacinį žaidimą, kurio užduotys buvo paskelbtos tose įstaigose. Ketvirtą dieną t. y. kovo 9-ąją, orientacinio žaidimo dalyvių komandos lankėsi atskirose savivaldybės institucijose, sprendė užduotis, skatinančias labiau susipažinti su jaunimo politikos integralumu ir galimybėmis, aktyviai dalyvauti priimant sprendimus. Žaidimo metu jaunieji ukmergiškiai mokėsi dirbti komandoje, atskleisti savo stipriąsias puses, gilinosi į jaunimo politiką savivaldos, nacionaliniu ir Europos lygiu.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų moksleiviai žaidime buvo antri ir laimėjo virtualios realybės akinius, kuriais pasidžiaugti gali kiekvienas, užsukęs į UTVM neformalaus švietimo centrą.

Renginiai

 • Spa
  01
  15:00
  „MISIJA SIBIRAS“ dalyvio Kristijono susitikimas su mokyklos bendruomene
  PM konferencijų salė
 • Spa
  03
  11:15
  Linksmoji spartakiada
  Mokyklos stadionas
 • Spa
  05
  14:00
  Mokytojų išvyka į Taujėnų dvarą
  Taujėnai
 • Spa
  10
  08:00
  Pasaulinė psichikos sveikatos diena
  Visoje mokykloje
 • Spa
  25
  08:00
  Moksleivių išvyka į karjeros festivalį
  Kauno Žalgirio arena


Powered by JS Network Solutions