BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Nacionalinis ekonomikos egzaminas

2018 m. kovo 13 dieną pirmą kartą mūsų šalyje buvo organizuotas nacionalinis ekonomikos egzaminas. Jo organizatorius Lietuvos laisvosios rinkos institutas, o globėjas – Švietimo ir mokslo ministerija, informaciniai partneriai – DELFI ir LRT.

Egzaminas vyko internetu: užsiregistravę ir prisijungę dalyviai turėjo atsakyti į 30 klausimų. Egzamino klausimai apėmė svarbiausias ekonomikos temas: pagrindiniai ekonomikos principai, asmeniniai finansai, verslumas, valdžia ir ekonomika, tarptautinės rinkos.

Dalyviai varžėsi trijose kategorijose: ekonomiškai raštingiausias moksleivis, studentas ir pilietis. Daugiausiai dalyvių pritraukusi mokykla bus apdovanota papildomais prizais – vadovėliais „Ekonomika per 31 valandą.

Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Daugiausia dalyvių sulaukėme iš LE 2/16, V 2/16, PĮV 2/16 ir dešimtos klasės. Viso egzaminui užsiregistravo beveik 50 moksleivių. Mokinius subūrė ekonominių dalykų mokytojos Elena Juknienė, Genė Chmeliauskienė ir kt.

Renginiai

  • Vas
    16
    10:30
    12 km žygis pėsčiomis Ukmergė-Pabaiskas
    Nuo Laisvės paminklo


Powered by JS Network Solutions