BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Mokykloje vyko gimtosios kalbos savaitė

2018 m. kovo mėn. 26/29 dienomis mokykloje vyko gimtosios kalbos savaitė. Buvo renkamas raštingiausias, gražiausiai rašantis mokyklos mokinys. Ketvirtadienį vyko baigiamasis gimtosios kalbos savaitės renginys - viktorina. Renginį vedė lietuvių kalbos mokytoja Vilma Kvietkauskienė. Viktorinoje dalyvavo 5 komandos. Mokiniai išradingai ir šmaikščiai atsakinėjo į klausimus, diskutavo.
O rezultatai tokie: 
 • raštingiausia mokyklos mokine pripažinta Gintarė Aukštuolytė ELM1/17
 • dailiausiai rašančia - 9 klasės mokinė Rugilė Petronytė
Viktorinos nugalėtojais tapo: 
1 vieta - V1/17 grupės komanda "Virtinukai"; 
2 vieta - ELM1/17 grupės komanda "Maketuotojai";
3 vieta - 9 klasės komanda "Devintokai".
Dėkojame visiems sirgaliams ir mokytojams, deklamavusiems eiles, pasveikinusiems visus gimtosios kalbos puoselėtojus su švente. AČIŪ!

Renginiai

 • Vas
  16
  10:30
  12 km žygis pėsčiomis Ukmergė-Pabaiskas
  Nuo Laisvės paminklo


Powered by JS Network Solutions