Futbolo čempionatas Europos Sąjungos dienai paminėti

2018 m. gegužės 10 dieną mokykloje vyko futbolo čempionatas tarp grupių, skirtas Europos dienai paminėti "Vartai į Europos Sąjungą". Šventiniame renginyje turėjo veiklos ne tik sporto mėgėjai, bet ir sirgaliai, nes veikė nagų dizaino studija, kūrybinės dirbtuvės, originali fotostudija.

Visi renginio dalyviai dalyvavo istorijos mokytojos Jūratės organizuotoje viktorinoje ir teisingai atsakę į klausimus, susijusius su Europos Sąjunga, laimėjo originalius prizus - rankų darbo paukštelius, kuriuos pagamino mūsų bendrabučio auklėtoja.

Šią dieną mokykloje buvo paskelbtas ir aprangos kodas geltona/mėlyna. Stilingiausiai pasipuošusią dalyvę Miglę apdovanojome specialiu prizu.

Futbolo varžybų nugalėtojai taip pat buvo nustebinti netradiciniais apdovanojimais - rankų darbo siuvinėtomis žvaigždėmis, už kurias nuoširdžiai dėkojame profesijos mokytojai Gražinai i ir bendrabučio administratorei Irenai!

Nuoširdžiai dėkojame ištvermingiems kūno kultūros mokytojams Karoliui ir Andriui ir visiems kitiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo!

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenė išrinko ir apdovanojo mokslo metų geriausią grupę, kuria pripažinta mokytojos Sigutės Dačkienės kuruojama grupė ELM1/17.

Vertinimo sritys - pažangumas, pažymių vidurkis, lankomumas, popamokinė mokinių veikla. Laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštu ir kelione į pasirinktą vietą Lietuvos ribose.

Renginiai

 • Spa
  01
  15:00
  „MISIJA SIBIRAS“ dalyvio Kristijono susitikimas su mokyklos bendruomene
  PM konferencijų salė
 • Spa
  03
  11:15
  Linksmoji spartakiada
  Mokyklos stadionas
 • Spa
  05
  14:00
  Mokytojų išvyka į Taujėnų dvarą
  Taujėnai
 • Spa
  10
  08:00
  Pasaulinė psichikos sveikatos diena
  Visoje mokykloje
 • Spa
  25
  08:00
  Moksleivių išvyka į karjeros festivalį
  Kauno Žalgirio arena


Powered by JS Network Solutions