BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Futbolo čempionatas Europos Sąjungos dienai paminėti

2018 m. gegužės 10 dieną mokykloje vyko futbolo čempionatas tarp grupių, skirtas Europos dienai paminėti "Vartai į Europos Sąjungą". Šventiniame renginyje turėjo veiklos ne tik sporto mėgėjai, bet ir sirgaliai, nes veikė nagų dizaino studija, kūrybinės dirbtuvės, originali fotostudija.

Visi renginio dalyviai dalyvavo istorijos mokytojos Jūratės organizuotoje viktorinoje ir teisingai atsakę į klausimus, susijusius su Europos Sąjunga, laimėjo originalius prizus - rankų darbo paukštelius, kuriuos pagamino mūsų bendrabučio auklėtoja.

Šią dieną mokykloje buvo paskelbtas ir aprangos kodas geltona/mėlyna. Stilingiausiai pasipuošusią dalyvę Miglę apdovanojome specialiu prizu.

Futbolo varžybų nugalėtojai taip pat buvo nustebinti netradiciniais apdovanojimais - rankų darbo siuvinėtomis žvaigždėmis, už kurias nuoširdžiai dėkojame profesijos mokytojai Gražinai i ir bendrabučio administratorei Irenai!

Nuoširdžiai dėkojame ištvermingiems kūno kultūros mokytojams Karoliui ir Andriui ir visiems kitiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo!

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenė išrinko ir apdovanojo mokslo metų geriausią grupę, kuria pripažinta mokytojos Sigutės Dačkienės kuruojama grupė ELM1/17.

Vertinimo sritys - pažangumas, pažymių vidurkis, lankomumas, popamokinė mokinių veikla. Laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštu ir kelione į pasirinktą vietą Lietuvos ribose.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions