BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Teorinis-praktinis seminaras ugdymo karjerai specialistams

2018 m. birželio 12 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko teorinis-praktinis seminaras ugdymo karjerai specialistams „Naujoviškumo ir kūrybingumo galimybės ugdymo karjerai konsultanto veikloje“.

Ukmergės J. Basanavičiaus gimnazijos psichologė, ugdymo karjerai konsultantė Edita Usonienė kalbėjo apie ugdymo karjerai konsultantų/koordinatorių vidinės komunikacijos bei tarpusavio bendradarbiavimo profesinėse aplinkose stiprinimą, taikant profesinio veiklinimo metodą, turimų profesinių žinių atnaujinimą bei savo darbinės srities informacijos pasitikrinimą.

Profesinio veiklinimo  projektą „Daugiau žinosi - drąsiau pasirinksi“, kuriame dalyvavo Ukmergės rajono ugdymo įstaigų pagrindinių mokyklų dešimtų ir gimnazijų II klasių mokiniai,apibendrino ugdymo karjerai rajono metodinio būrelio pirmininkė, karjeros konsultantė Gražina Medišauskienė.

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos  direktoriaus pavaduotojas Rimantas Jankūnas kalbėjo apie Ukmergės raj. bendrojo ugdymo ir technologijų ir verslo mokyklos tarpusavio bendradarbiavimą profesinėse veiklose.

Pastebėjimus apie  ugdymo karjerai veiklas mokyklose išsakė Ukmergės raj. Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Arūnas Augustinas.

Po diskusijų dalyviai buvo pakviesti į praktinę seminaro dalį „Išbandyk virėjo, padavėjo ir barmeno profesijas“.  Praktines užduotis parengė profesijos mokytojos  Virginija Vagonienė, Gražina Čepurnienė ir Virginija  Vilemavičienė.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions