Nuo 2020 m. gegužės 20 d. prasideda priėmimas mokytis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje


Prašymą padėsime užpildyti mokykloje

Kauno g. 108, Ukmergė

 

Į klausimus atsakysime

tel. +370 656 53 348

el. p. priemimas@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 
 

PASIRINKITE SPECIALYBĘ


Teorinis-praktinis seminaras ugdymo karjerai specialistams

2018 m. birželio 12 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko teorinis-praktinis seminaras ugdymo karjerai specialistams „Naujoviškumo ir kūrybingumo galimybės ugdymo karjerai konsultanto veikloje“.

Ukmergės J. Basanavičiaus gimnazijos psichologė, ugdymo karjerai konsultantė Edita Usonienė kalbėjo apie ugdymo karjerai konsultantų/koordinatorių vidinės komunikacijos bei tarpusavio bendradarbiavimo profesinėse aplinkose stiprinimą, taikant profesinio veiklinimo metodą, turimų profesinių žinių atnaujinimą bei savo darbinės srities informacijos pasitikrinimą.

Profesinio veiklinimo  projektą „Daugiau žinosi - drąsiau pasirinksi“, kuriame dalyvavo Ukmergės rajono ugdymo įstaigų pagrindinių mokyklų dešimtų ir gimnazijų II klasių mokiniai,apibendrino ugdymo karjerai rajono metodinio būrelio pirmininkė, karjeros konsultantė Gražina Medišauskienė.

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos  direktoriaus pavaduotojas Rimantas Jankūnas kalbėjo apie Ukmergės raj. bendrojo ugdymo ir technologijų ir verslo mokyklos tarpusavio bendradarbiavimą profesinėse veiklose.

Pastebėjimus apie  ugdymo karjerai veiklas mokyklose išsakė Ukmergės raj. Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Arūnas Augustinas.

Po diskusijų dalyviai buvo pakviesti į praktinę seminaro dalį „Išbandyk virėjo, padavėjo ir barmeno profesijas“.  Praktines užduotis parengė profesijos mokytojos  Virginija Vagonienė, Gražina Čepurnienė ir Virginija  Vilemavičienė.


Powered by JS Network Solutions