BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

„Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės"

2017-2018 mokslo metais 90 gimnazijų ir profesinio ugdymo įstaigų užsiregistravo dalyvauti projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės (MEPA)“. Profesinio rengimo centrai ir kitos profesinio ugdymo įstaigos dalyvavo šiame projekte pirmą kartą. 

Norėdamos atitikti projekto reikalavimus ir tapti "Mokyklomis - Europos Parlamento ambasadorėmis", dalyvaujančios įstaigos turėjo įsteigti ES informacijos centrą (lentyną) savo įstaigoje, pasinaudoti projekto mokomąja medžiaga pamokų metu bei surengti Europos dienos šventę.

Birželio 18 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Balčiūnaitė kartu su neformalaus švietimo organizatore Dovile Januliene vyko į Vilniuje įsikūrusį Europos parlamento informacijos biurą, kuriame vyko baigiamasis MEPA projekto seminaras.  Seminaro metu apžvelgėme kelias aktualias ES temas: ES saugumą ir kibernetinę gynybą, maisto produktų klastojimą, Europos Parlamento rinkimų kampanijos pradžią, susipažinome su naujausia MEPA mokymo medžiaga ir, be abejo, pasidžiaugėme MEPA projekto rezultatais, kurie nustebino, nes iš 90 šiame projekte dalyvavusių mokyklų, mūsų švietimo įstaiga pateko į geriausiųjų dešimtuką! Dėkojame visai mokyklos bendruomenei, kurie prisidėjo prie projekto veiklų organizavimo ir sklaidos. Tikime, kad Europos dienai suorganizuota ir MEPA projekto koordinatorių įvertinta šventė "Vartai į Europos Sąjungą" taps tradiciniu ir visų laukiamu kasmetiniu Ukmergės TVM bendruomenės renginiu.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions