„Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės"

2017-2018 mokslo metais 90 gimnazijų ir profesinio ugdymo įstaigų užsiregistravo dalyvauti projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės (MEPA)“. Profesinio rengimo centrai ir kitos profesinio ugdymo įstaigos dalyvavo šiame projekte pirmą kartą. 

Norėdamos atitikti projekto reikalavimus ir tapti "Mokyklomis - Europos Parlamento ambasadorėmis", dalyvaujančios įstaigos turėjo įsteigti ES informacijos centrą (lentyną) savo įstaigoje, pasinaudoti projekto mokomąja medžiaga pamokų metu bei surengti Europos dienos šventę.

Birželio 18 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Balčiūnaitė kartu su neformalaus švietimo organizatore Dovile Januliene vyko į Vilniuje įsikūrusį Europos parlamento informacijos biurą, kuriame vyko baigiamasis MEPA projekto seminaras.  Seminaro metu apžvelgėme kelias aktualias ES temas: ES saugumą ir kibernetinę gynybą, maisto produktų klastojimą, Europos Parlamento rinkimų kampanijos pradžią, susipažinome su naujausia MEPA mokymo medžiaga ir, be abejo, pasidžiaugėme MEPA projekto rezultatais, kurie nustebino, nes iš 90 šiame projekte dalyvavusių mokyklų, mūsų švietimo įstaiga pateko į geriausiųjų dešimtuką! Dėkojame visai mokyklos bendruomenei, kurie prisidėjo prie projekto veiklų organizavimo ir sklaidos. Tikime, kad Europos dienai suorganizuota ir MEPA projekto koordinatorių įvertinta šventė "Vartai į Europos Sąjungą" taps tradiciniu ir visų laukiamu kasmetiniu Ukmergės TVM bendruomenės renginiu.

Renginiai

 • Spa
  01
  15:00
  „MISIJA SIBIRAS“ dalyvio Kristijono susitikimas su mokyklos bendruomene
  PM konferencijų salė
 • Spa
  03
  11:15
  Linksmoji spartakiada
  Mokyklos stadionas
 • Spa
  05
  14:00
  Mokytojų išvyka į Taujėnų dvarą
  Taujėnai
 • Spa
  10
  08:00
  Pasaulinė psichikos sveikatos diena
  Visoje mokykloje
 • Spa
  25
  08:00
  Moksleivių išvyka į karjeros festivalį
  Kauno Žalgirio arena


Powered by JS Network Solutions