Nuo 2020 m. gegužės 20 d. prasideda priėmimas mokytis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje


Prašymą padėsime užpildyti mokykloje

Kauno g. 108, Ukmergė

 

Į klausimus atsakysime

tel. +370 656 53 348

el. p. priemimas@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 
 

PASIRINKITE SPECIALYBĘ


„Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės"

2017-2018 mokslo metais 90 gimnazijų ir profesinio ugdymo įstaigų užsiregistravo dalyvauti projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės (MEPA)“. Profesinio rengimo centrai ir kitos profesinio ugdymo įstaigos dalyvavo šiame projekte pirmą kartą. 

Norėdamos atitikti projekto reikalavimus ir tapti "Mokyklomis - Europos Parlamento ambasadorėmis", dalyvaujančios įstaigos turėjo įsteigti ES informacijos centrą (lentyną) savo įstaigoje, pasinaudoti projekto mokomąja medžiaga pamokų metu bei surengti Europos dienos šventę.

Birželio 18 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Balčiūnaitė kartu su neformalaus švietimo organizatore Dovile Januliene vyko į Vilniuje įsikūrusį Europos parlamento informacijos biurą, kuriame vyko baigiamasis MEPA projekto seminaras.  Seminaro metu apžvelgėme kelias aktualias ES temas: ES saugumą ir kibernetinę gynybą, maisto produktų klastojimą, Europos Parlamento rinkimų kampanijos pradžią, susipažinome su naujausia MEPA mokymo medžiaga ir, be abejo, pasidžiaugėme MEPA projekto rezultatais, kurie nustebino, nes iš 90 šiame projekte dalyvavusių mokyklų, mūsų švietimo įstaiga pateko į geriausiųjų dešimtuką! Dėkojame visai mokyklos bendruomenei, kurie prisidėjo prie projekto veiklų organizavimo ir sklaidos. Tikime, kad Europos dienai suorganizuota ir MEPA projekto koordinatorių įvertinta šventė "Vartai į Europos Sąjungą" taps tradiciniu ir visų laukiamu kasmetiniu Ukmergės TVM bendruomenės renginiu.


Powered by JS Network Solutions