BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Baltse@nior tarptautinėje stovykloje UTVM komanda

Liepos 2-6 dienomis Danijos mieste Herninge vyko projekto Baltse@nior tarptautinė inovacijų stovykla. Daugėjant vyresnio amžiaus gyventojų Europa ir Baltijos regionas ruošiasi būsimiems iššūkiams ir siekia pagerinti senų žmonių gyvenimo kokybę. Europoje jau gyvena apie 90 milijonų senjorų, sudarančių 18 proc. visų Europos gyventojų. Manoma, kad 2030 metais šis skaičius pasieks 24 proc. Atsiranda puiki niša verslui gaminti saugius, patogius ir inovatyvius produktus šiam, pakankamai turtingam, gyventojų sluoksniui.

Stovykloje Danijoje visą savaitę grupė studentų, dizainerių, verslininkų generavo idėjas ir kūrė baldų prototipus, kurie būtų patogūs ir galėtų palengvinti vyresnio amžiaus žmonių poreikius. Europos sąjungos programos INTERREG Baltic sea region remiamame projekte Baltse@nior dalyvauja 9 šalys – Lenkija, Danija, Vokietija, Norvegija, Švedija, Suomija, Estija, Latvija ir Lietuva.

Lietuvą jame atstovauja Ukmergės rajono savivaldybė. VIA universiteto-koledžo patalpose inovacijas kūrė šešių projekte dalyvaujančių šalių atstovai pasidalinę į tris komandas.

Kartu su danais, lenkais, švedais, estais ir latviais veiklose dalyvavo du Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai Mindaugas Valatka ir Justas Raišys, mokytojas Tomas Aliubavičius, Ukmergės rajono savivaldybės Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėja Rima Boškevičienė bei skyriaus vyr. specialistas Linas Rugienius.

Tikimasi, kad stovykloje sukurtos idėjos sudomins Europos verslo atstovus ir bus įgyvendintos praktiškai, ko dėka ateityje senjorų buitis bus lengvesnė ir patogesnė.

Šaltinis: www.facebook.com/daynews.ukmerge

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions