BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Profesinis mokymas - tavo ateities karjera!

2018 m. rugsėjo 12 d. Ukmergėje vyko edukacinis-pramoginis renginys „PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATEITIES KARJERA!“, kurio tikslas -keisti požiūrį į profesinio ugdymo galimybes. Renginio metu dalyviai  susipažino su profesinio mokymo ateities perspektyvomis, karjeros galimybėmis, verslo įmonėse naudojamomis inovatyviomis technologijomis bei sėkmės pavyzdžiais. Dalyviai galėjo apsilankyti Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA Infomobilyje ir išbandyti bei pasimatuoti profesijas „gyvai“.

Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų mokykla. Profesijos mokytojai Gražina Ciplinskienė, Jūratė Kvietkauskienė, Jūratė Mišinienė, Virgilija Vilemavičienė, Virginija Vagonienė, Gražina Čepurnienė, Algis Vilemavičius, Arūnas Stankevičius, Gražina Krumžlienė ir jų mokiniai pristatė siuvėjo, dekoratyvinio apželdinimo, floristo, metalo apdirbimo staklininko, baldžiaus, virėjo, padavėjo ir barmeno, kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybes. Renginio dalyviai buvo pakviesti išbandyti ir pasimatuoti siuvėjo, floristo, baldžiaus profesijas. Virėjai, padavėjai ir barmenai renginio dalyvius vaišino obuolių pyragu ir kvapnia arbata.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions