Etninio paveldo varžytuvėse - 1 vieta!

2018 m. spalio 23 d. Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamos etnokultūrinio projekto „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“  varžytuvės.

Projektu siekiama supažindinti mokinius su skirtingais regionų papročiais, tradicijomis ir tradiciniais kalendorinių švenčių patiekalais. Šių metų tema – darbo šventės.

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos dramos būrelio vadovės Vilmos Kvietkauskienės parengta programa ir profesijos mokytojos Gražinos Čepurnienės pagaminti kulinarinio paveldo patiekalai sužavėjo vertinimo komisijos narius, todėl mums buvo skirta 1 vieta bei pakvietimas dalyvauti respublikinėse varžytuvėse lapkričio 29 d., kur pasirodys visi regioninių varžytuvių nugalėtojai iš žemaitijos, aukštaitijos, dzūkijos ir suvalkijos. Dėkojame mokinėms Augustei Indrašiūtei, Auksei Usevičiūtei, Jurgai Gasiūnaitei, Reginai Veršulytei ir Gitanai Šniuikaitei, kurios taip sėkmingai atstovavo mūsų mokyklą varžytuvėse ir linkime sėkmės ruošiantis respublikinėms varžytuvėms!

National CPR association