Konkurse „Ruošk ratus žiemą...2018“ pirmoji vieta

2018 m. spalio 24 d Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje įvyko Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Ruošk ratus žiemą...2018“. Jame dalyvavo 7 komandos, po du moksleivius iš  VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus, Zarasų žemės ūkio mokyklos ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos. Mūsų mokyklai atstovavo AM3/16 grupės mokiniai Dominykas Leonavičius ir Danielius Karpavičius, lydimi grupės vadovo Petro Vagonio.

Mokiniai atliko dalykinį testą ir 7 praktines užduotis.  Konkurse nugalėjo ir pirmą vietą užėmė mūsų mokyklos mokinys Dominykas Leonavičius, 2 vietą  Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus moksleivis Andrius Masilionis, 3 vietą Justinas Gedraitis iš Joniškio žemės ūkio mokyklos.

Kiekvienoje rungtyje geriausiai pasirodę dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais Mūsų mokyklos mokinys Danielius Karpavičius, detalių atpažinimo užduoties rungtyje  buvo geriausias Automobilio šviesų patikros rungtyje geriausias Dominykas Leonavičius.

National CPR association