BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Viktorina ir ekskursija „Kelionė po pinigų pasaulį“

2018 m. lapkričio 7 d. Lietuvos banko pinigų muziejuje vykusioje viktorinoje, paskaitoje, ekskursijoje 10 klasės ir ELM3/16 grupės mokiniams buvo papasakota, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado ir kokie pinigai buvo senovėje, kaip seniau buvo baudžiami pinigų klastotojai. Jie buvo supažindinti su pinigų istorija nuo tada, kai jie dar buvo prekės iki šiuolaikinių mokėjimo priemonių. Moksleiviai ne tik klausėsi įdomių istorijų apie pinigus, bet ir pamatė unikalių eksponatų: piramidę iš centų įrašytą į Gineso rekordų knygą, 100 trilijonų dolerių banknotą ir dar daug ko įdomaus, dalyvavo procese: nusikalė savo pinigėlius, išsprendę testą, gavo banknotą su savos grupės atvaizdu. Dešimtokams puikiai sekėsi atsakinėti į banko darbuotojo Tomo Grėlio pateiktus klausimus.

Ekskursijos metu buvo apžvelgta bankininkystės istorija nuo bankų užuomazgų iki jų susiformavimo bei vystymosi. Sužinota: iš kokio žodžio kilo žodis bankas? Koks bankas seniausias pasaulyje? Kaip kūrėsi Lietuvos bankas ir kaip keitėsi jo funkcijos Lietuvai tapus euro zonos nare? Kur dingo tarpukariu sukauptos aukso atsargos? Kokios yra svarbiausios Lietuvos banko funkcijos šiandien?

Mokinius viktorinai ruošė ir juos lydėjo mokytojos Elena Juknienė ir Daiva Stankevičienė.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions