BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Mokinių išvyka į Anatomijos muziejų

2017-02-27 kūno kultūros būrelių vadovai: Artūras Sakas, Miglė Ivanauskienė ir Eugenijus Simonaitis kartu su auklėtiniais lankėsi  Žmogaus anatomijos muziejuje, kuris įsikūręs Anatomijos institute  Kaune.

Mokinius sudomino faktas, jog tik keletas eksponatų yra netikri, o visi kiti – tikri: įvairaus dydžio ir amžiaus žmonių, gimusių negyvų mažylių ir netgi gorilos skeletai, žmogaus organai, atskirtos galūnės. Vienus keletas vaizdų šokiravo, kitus – sudomino. Visi turėjo galimybę pamatyti tikrą žmogaus širdį, inkstus, smegenis, sveikus ir pažeistus plaučius bei įvairiuose organuose esančias kraujagysles.

Po to smagi kompanija vyko pramogauti į ledo areną, kur patirtos teigiamos emocijos lydėjo visus iki pat namų. Džiugu, kad tokios ekskursijos ne padeda mokiniams kaupti žinias, turiningai praleisti laisvalaikį, bet ir susidraugauti, artimiau pažinti  vieniems kitus.


Powered by JS Network Solutions