BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Gastronomijos specialistų iš Italijos pamokos mokiniams

2018 m.  lapkričio 26-28 d. mokykloje lankėsi gastronomijos specialistai iš Italijos Nicolo Sgherzi  ir Mindaugas Lučka. Vizito metu, svečiai surengė 3 praktinio mokymo seminarus virėjo specialybės mokiniams ir mokytojams, kurių metu supažindino su itališkos virtuvės specifika, mokė gaminti itališkus furšetinius, šventinius  kalėdinius patiekalus bei desertus.

Tris dienas trūkusiuose praktinio mokymo seminaruose dalyvavo ne tik Ukmergės TVM mokiniai ir profesijos mokytojai, bet ir "Big Stone" viešbučio restorano virtuvės šefė Milda Balžekaitė bei desertų specialistas Konstantinas Skorochodovas.                 

Dėstymo/mokymo vizitas vyko įgyvendinant Erasmus +  programos  projektą Nr.2018-1-LT01-KA116-046632 "Tarptautinė praktika užsienyje"

Projektas finansuotas pagal Erasmus + programą, kurią Lietuvoje  administruoja Švietimo mainų paramos fondas.


Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions