Nuo 2019 m. lapkričio 11 d. iki gruodžio 11 d. vyksta papildomas priėmimas


Tel. 8 340 53543
El. p. ukvm@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 

Akcija Ukmergės darželiams ,,Padėkime paukšteliams žiemą”

Siekiant ugdyti vaikų norą ir gebėjimus rūpintis Lietuvoje žiemojančiais paukščiais, skatinti kūrybiškumą, drąsą, minties raišką bei tarpinstitucinį bendradarbiavimą Ukmergės vaikų lopšelių -darželių: "Eglutė",  "Saulutė",  "Nykštukas",  "Šilelis", "Žiogelis", "Buratinas", mokyklos- darželio "Varpelis" bei "Žiogelio" mobilaus lankymo ikimokyklinio ugdymo grupės Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos moksleivių šeimų vaikai dalyvavo akcijoje "Padėkime paukšteliams".

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mikroautobusas gruodžio 4 d. apvažiavo visus Ukmergės miesto lopšelius – darželius ir atvežė priešmokyklinio amžiaus( 6-7 m.) vaikų komandas į mokyklos sporto kompleksą. Darželio komandą sudarė 10 vaikų, juos lydėjo auklėtojos.

Visų darželių komandos šauniai prisistatė - dainavo, šoko, deklamavo. Kiekvieno darželio vaikai, padedami savo auklėtojų atliko ir pristatė kūrybinį darbą – plakatą "Lesyklėlė" ( A1 formatu).  Plakatuose dominavo žiemiškos gamtos vaizdas, žiemoti pasilikę paukščiai, atsispindėjo visų noras padėti paukšteliams žiemą.

Mokyklos baldžiaus specialybės mokiniai vadovaujami profesijos mokytojo Algio Vilemavičiaus pagamino ir surinko 8 dideles lesyklėles bei pagamino ruošinius 80 mažų lesyklėlių.

Baigiantis akcijos pirmajai daliai visų lopšelių – darželių komandoms buvo įteiktos didelės lesyklėlės bei saldžios dovanos.

Antroji akcijos dalis mažiesiems dalyviams buvo ne mažiau įspūdinga: visi  apsirengę  kartu su savo auklėtojomis iš sporto komplekso lydimi savo vyresnių draugų- baldžiaus specialybės mokinių, nukeliavo  į Baldžių centrą. Čia jų laukė rimtas , turbūt pirmasis praktinis darbas: kiekvienas vaikas iš lesyklėlių ruošinių susirinko sau po lesyklėlę. Buvo smagu matytį kaip jaunieji "baldžiai" padedami savo vyresnių kolegų, mokinių dirbo, džiaugėsi.

Pasibaigus akcijai, mokyklos mikroautobusu darželių vaikai parvyko atgal į savo lopšelius – darželius.

Nuoširdžiai tikime, kad šią žiemą daug paukštelių ras vaikų ir mokinių padarytose lesyklėlėse trupinių ir jiems neteks kęsti baltojo bado.


Powered by JS Network Solutions