BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo konkurso finale - 3 vieta

Profesinių mokyklų mokiniai iš visų Lietuvos regionų spalio–lapkričio mėn. dalyvavo atrankiniuose Kulinarijos paveldo konkursuose Kaune, Marijampolėje bei Aukštadvaryje. Iš viso dalyvavo 13 komandų, geriausieji savo regionams atstovavo Vilniuje vykusiame baigiamajame renginyje lapkričio 29 d. Džiaugiamės, kad atrankų metu buvome įvertinti ir turėjome galimybę vykti į Vilnių varžytis finale kartu su kitais geriausiais savo regionų atstovais.

Šių metų tema – darbo šventės. Ukmergės TVM komanda pasirinko linų rovimo darbo šventę, kurią pristatė dramos būrelio vadovės Vilmos Kvietkauskienės sukurtu vaidinimu, atspindinčiu kraštui būdingus papročius, dainas, tarmę.

Smagi buvo ir antroji konkurso dalis, kuomet pristatėme profesijos mokytojos Virginijos Vagonienės paruoštus mūsų regionui būdingus patiekalus. Tiek dalyviai, tiek renginio svečiai bei vertinimo komisijos nariai turėjo gerą progą paragauti aukštaitiškų sūrių ir įvairių kitų gardumynų. Mokiniai ne tik vaišino dalyvius, bet ir pasakojo komisijai apie patiekalų gaminimo tradicijas, technologijas. Susumavus rezultatus, III vieta atiteko Ukmergės technologijų ir verslo mokyklai.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Jūratei Mišinienei ir visai jos kūrybinei komandai už originalias stalo dekoracijas, o vedėjai Virginijai už geranorišką pagalbą, ieškant linų laukuose lapkričio mėnesį!

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions