Nuo 2020 m. gegužės 20 d. prasideda priėmimas mokytis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje


Prašymą padėsime užpildyti mokykloje

Kauno g. 108, Ukmergė

 

Į klausimus atsakysime

tel. +370 656 53 348

el. p. priemimas@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 
 

PASIRINKITE SPECIALYBĘ


Mokykloje lankėsi "Neregėta Lietuva" autorius

Gruodžio 13 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto kompleksą užpildė mokyklos mokiniai, mokytojai,  Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos, Ukmergės Antano Smetonos  gimnazijos mokiniai ir mokytojai, kiti mokyklos svečiai.

Fotografas, leidėjas, verslininkas, aistringas keliautojas, keturių vaikų tėtis – tai tik dalis Mariaus Jovaišos apibūdinimų. Geriausiai lietuviams jis žinomas kaip pasaulinės sėkmės sulaukusios knygos „Neregėta Lietuva“ autorius.

Naujoji "Neregėta Lietuva“ pristato nuostabų mūsų kraštovaizdį, unikalų paveldą ir įkvepiančius XXI a. išmaniosios Lietuvos pasiekimus. Tarp unikalių gamtos vaizdų ir išmaniosios Lietuvos darbų įpinta ir 20 paveldo temų. Pasak Mariaus, jos išbarstytos po visą knygą tarsi vizualinis pagardas. Įamžintos Kūčios, kryždirbystė, varpai, Užgavėnės, šakočiai ir kiti. 


Albume trys skyriai: kraštovaizdžio dalyje įspūdingais oro fotografijos kadrais pristatomi gražiausi miestų ir miestelių, ežerų ir upių vingių, jūros ir kopų vaizdai. „Išmanioji“ dalis skirta mokslinių tyrimų, modernaus dizaino, inovacijų, informacinių technologijų, robotikos, lazerių, optikos ir biotechnologijų veiklai. Į visa tai įterpti meniniai margučių, Užgavėnių kaukių, archeologinių radinių ir kitokie nuostabaus Lietuvos paveldo kadrai.

Visi apsilankę renginyje pajuto didelę Mariaus meilę Lietuvai, tradicijoms, inovacijoms, žmonėms. Daugelis nustebo, kokia yra įvairi Lietuva, žmonių pasiekimai.

Po renginio Marius Jovaiša susipažino su mūsų mokykla.

Tikimės, kad ir mes šiek tiek nustebinome su mokyklos galimybėmis ir pasiekimais.

Baigdamas apsilankymą mūsų mokykloje Marius Jovaiša atidarė savo fotografijų parodą ,,Neregėta Lietuva“  mokyklos erdvėse.

"Neregėta Lietuva“ apsigyveno mokykloje.

Dėkojame Mariui už prasmingą ir įkvepiantį apsilankymą mokykloje ir linkime asmeninės ir kūrybinės sėkmės.


Powered by JS Network Solutions