BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Mokykloje lankėsi "Neregėta Lietuva" autorius

Gruodžio 13 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto kompleksą užpildė mokyklos mokiniai, mokytojai,  Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos, Ukmergės Antano Smetonos  gimnazijos mokiniai ir mokytojai, kiti mokyklos svečiai.

Fotografas, leidėjas, verslininkas, aistringas keliautojas, keturių vaikų tėtis – tai tik dalis Mariaus Jovaišos apibūdinimų. Geriausiai lietuviams jis žinomas kaip pasaulinės sėkmės sulaukusios knygos „Neregėta Lietuva“ autorius.

Naujoji "Neregėta Lietuva“ pristato nuostabų mūsų kraštovaizdį, unikalų paveldą ir įkvepiančius XXI a. išmaniosios Lietuvos pasiekimus. Tarp unikalių gamtos vaizdų ir išmaniosios Lietuvos darbų įpinta ir 20 paveldo temų. Pasak Mariaus, jos išbarstytos po visą knygą tarsi vizualinis pagardas. Įamžintos Kūčios, kryždirbystė, varpai, Užgavėnės, šakočiai ir kiti. 


Albume trys skyriai: kraštovaizdžio dalyje įspūdingais oro fotografijos kadrais pristatomi gražiausi miestų ir miestelių, ežerų ir upių vingių, jūros ir kopų vaizdai. „Išmanioji“ dalis skirta mokslinių tyrimų, modernaus dizaino, inovacijų, informacinių technologijų, robotikos, lazerių, optikos ir biotechnologijų veiklai. Į visa tai įterpti meniniai margučių, Užgavėnių kaukių, archeologinių radinių ir kitokie nuostabaus Lietuvos paveldo kadrai.

Visi apsilankę renginyje pajuto didelę Mariaus meilę Lietuvai, tradicijoms, inovacijoms, žmonėms. Daugelis nustebo, kokia yra įvairi Lietuva, žmonių pasiekimai.

Po renginio Marius Jovaiša susipažino su mūsų mokykla.

Tikimės, kad ir mes šiek tiek nustebinome su mokyklos galimybėmis ir pasiekimais.

Baigdamas apsilankymą mūsų mokykloje Marius Jovaiša atidarė savo fotografijų parodą ,,Neregėta Lietuva“  mokyklos erdvėse.

"Neregėta Lietuva“ apsigyveno mokykloje.

Dėkojame Mariui už prasmingą ir įkvepiantį apsilankymą mokykloje ir linkime asmeninės ir kūrybinės sėkmės.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions