BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Pilietiškumo pamoka „Būk pilietiškas ir atsakingas“

2019 m. sausio 17 d. VŠĮ Projektų valdymo ir mokymo centras ir Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos Ukmergės rajono policijos komisariate vykdė projektą „Būk pilietiškas ir atsakingas“.

Šio projekto pristatyme, aktyviose veiklose dalyvavo ir mūsų mokyklos 9a ir 9b klasių mokiniai.  Renginio metu jaunimas iš rajono mokyklų  diskutavo  apie  viešojo valdymo tobulinimą, korupcijos problemas viešajame sektoriuje. Mokiniai  išreiškė  įvairų  požiūrį į institucijų darbą,  inicijavo įvairias peticijas,  žaidė  modeliuojamus žaidimus, atsakinėjo į pateiktus renginio vedėjo klausimus. 

Projekto pabaigoje buvo   kuriamas pilietiškumo ir skaidrumo dienoraštis. Vienoje iš komandų  dienoraščio kūrime, dalyvavo mūsų mokyklos mokinės Raminta Šlaitaitė ir Miglė Lisonkaitė (LE2/17). Šos komandos  parengtas pilietiškumo ir skaidrumo dienoraštis buvo įvertintas geriausiai. 

Istorijos mokytoja Gražina Medišauskienė ir socialinė pedagogė Jurgita Sabaliauskienė


Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions