Pilietiškumo pamoka „Būk pilietiškas ir atsakingas“

2019 m. sausio 17 d. VŠĮ Projektų valdymo ir mokymo centras ir Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos Ukmergės rajono policijos komisariate vykdė projektą „Būk pilietiškas ir atsakingas“.

Šio projekto pristatyme, aktyviose veiklose dalyvavo ir mūsų mokyklos 9a ir 9b klasių mokiniai.  Renginio metu jaunimas iš rajono mokyklų  diskutavo  apie  viešojo valdymo tobulinimą, korupcijos problemas viešajame sektoriuje. Mokiniai  išreiškė  įvairų  požiūrį į institucijų darbą,  inicijavo įvairias peticijas,  žaidė  modeliuojamus žaidimus, atsakinėjo į pateiktus renginio vedėjo klausimus. 

Projekto pabaigoje buvo   kuriamas pilietiškumo ir skaidrumo dienoraštis. Vienoje iš komandų  dienoraščio kūrime, dalyvavo mūsų mokyklos mokinės Raminta Šlaitaitė ir Miglė Lisonkaitė (LE2/17). Šos komandos  parengtas pilietiškumo ir skaidrumo dienoraštis buvo įvertintas geriausiai. 

Istorijos mokytoja Gražina Medišauskienė ir socialinė pedagogė Jurgita SabaliauskienėPowered by JS Network Solutions