Vėdinamų fasadų šiltinimo ir apdailos galimybės

2019 m. sausio 22-23 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko seminaras „Vėdinamų fasadų šiltinimo ir apdailos galimybės: teorija ir praktika“, kurį organizavo praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas.

Seminare dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centro, Jonavos profesinės mokyklos ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos apdailininkų (statybininkų) profesijos mokiniai su mokytojais Virginija Jankūniene, Dovilijumi Serapinu ir Virginijumi Balioniu. Seminarą vedė keli lektoriai: apie vėdinamų fasadų apdailos plokščių klijavimo sistemą SPS papasakojo Gintaris Maslauskas „Soudal“ įmonės atstovas, apie šiltinimo sprendimus vėdinamam (pakabinamam) fasadui papasakojo Tomas Makaveckas „Finnfoam“ įmonės atstovas, apie EJOT Crossfix vėdinamų fasadų profilius papasakojo Mantas Kaminskas „Ejot“ įmonės atstovas ir apie vėdinamų fasado apdailą: Cedral ir Equitone papasakojo Vidas Jaškauskas „Eternit Baltic“ įmonės atstovas.

Praktinių užsiėmimų metu mokiniai susipažino su klijavimo SPS sistema, klijuojančiais MS polimero hermetikais (SOUDAL FIX ALL) ir  vėdinamo (pakabinamo) fasado įrengimo technologija. Mokiniai aktyviai dalyvavo įrengiant vėdinamą fasadą, išmoko naudotis įrankiais, parinkti ir naudoti reikiamas medžiagas.

Seminaruose taip pat dalyvavo „Ukmergės statyba“ ir „Ukmergės butų ūkis“ įmonių darbuotojai.

Visi seminaro dalyviai pasisėmė žinių apie naujas technologijas, naujus medžiagų produktus, montavimo įrankius ir gavo kvalifikacinius pažymėjimus.


Powered by JS Network Solutions