BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Profesinių mokyklų diena Anykščių gimnazijoje

2019 m. vasario 13 d. Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje vyko "Profesinių mokyklų diena". Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas kartu su profesinio rengimo skyriaus vedėja Virginija Balžekiene pristatė mokyklą, kalbėjo apie profesinio mokymo privalumus ir galimybes. Informacinių technologijų mokytojos Genovaitė Adamonienė ir Gražina Krumžlienė mokiniams vedė pamoką, kurios pabaigoje mokinių įsivertinimui ir refleksijai buvo užduoti klausimai verti prizo. Visi mokiniai gavo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos atsiminimo dovanėles.

Anykščių Jono Biliūno gimnazijos organizuotas renginys yra puikus būdas mokiniams susipažinti su profesinėmis mokyklomis ir pamąstyti apie būsimą specialybę.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions