BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Profesinio mokymo pristatymas karjeros mugėje Rokiškyje

2019 m. vasario 28 d. Rokiškio Juozo-Tumo Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje  vyko karjeros mugė. Mugėje dalyvavo Lietuvos aukštosios, kolegijos  ir dvi profesinės mokyklos. Dalyvauti mugėje, pristatyti mokyklą, profesijas, profesinio mokymo privalumus ir galimybes buvo pakviesta ir mūsų mokykla.

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas kartu su gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Balčiūnaite, ugdymo karjerai specialiste Gražina Medišauskiene mugės dalyvius supažindino su  mokykla,  profesijomis ir karjeros galimybėmis. Mokyklos mokiniai Edvinas Bartkevičius AM1/18 ir Auksė Ulevičiūtė LE1/18 pristatė mokyklos stendą, bendravo su Rokiškio rajono mokyklų mokiniais ir mokytojais.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions