BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Seminaras "CNC staklių panaudojimas pamokose"

2018 m. mokykla, siekdama pagerinti materialinę bazę ir sudominti moksleivius naujovėmis, ateinančiomis į darbo rinką, įsigijo praktiniam mokymui – mokomąsias universalias programuojamąsias CNC staklės Stepcraft 840. Šios kompaktiškos, nedidelių gabaritų, lengvai transportuojamos staklės gali dirbti lazeriu, freza ir 3D spausdintuvo rėžimu. Mokykla, siekdama skleisti ir dalintis savo gerąja patirtimi, š.m. vasario 19 d. suorganizavo rajono technologijų mokytojams seminarą.

Seminarą organizavo ir teorinę dalį vedė praktinio mokymo vadovas A. Minkštimas, praktinę dalį - IT specialistas ir praktikos mokytojas A. Stankevičius. Seminaro metu buvo skaitoma paskaita apie mažų gabaritų programinių staklių panaudojimą technologijų pamokose. Mokytojai ne tik klausė teorijos, bet galėjo pamatyti dirbančias stakles tiek frezos, tiek lazerio rėžimu. Taip pat buvo demonstruojama, kaip dirba MINGDA 3D spausdintuvas.

Tikimės, kad mūsų mokykloje įgyta patirtis paskatins platesnį CNC staklių panaudojimą technologijų pamokose miesto ir rajono mokyklose.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions