Nuo 2020 m. gegužės 20 d. prasideda priėmimas mokytis Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje


Prašymą padėsime užpildyti mokykloje

Kauno g. 108, Ukmergė

 

Į klausimus atsakysime

tel. +370 656 53 348

el. p. priemimas@ukvm.lt

 

 

 SAVARANKIŠKAI PRAŠYMĄ UŽPILDYTI GALITE

LAMA BPO SISTEMOJE

WWW.LAMABPO.LT

 

 
 

PASIRINKITE SPECIALYBĘ


Puiki karjeros diena Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje

2019 m. kovo 5 dieną mūsų mokyklos komanda: Irmina Kačinskaitė, ir Raminta Masilionytė,  PĮVP 3/16  grupės mokinės, Tada Kuzma, ELM  3/16  grupės mokinys ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas atvyko  Musninkų Alfonso Petrulio gimnaziją.

Gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – karjeros diena. Pasijautėme kaip namuose. Visur gera nuotaika, noras sužinoti kažką naujo, skambėjo muzika, vyko įvairios veiklos. Mokyklos jaunesni mokiniai pardavinėjo savo įvairius gaminius, vyresnieji susitiko su kolegijų, universitetų priėmimo komandų nariais, verslininkais, mokyklą baigusiais absolventais.

Mes puikiai bendravome su abiturientais, pristatėme jiems savo – Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą. Pakvietėme atvykti pas mus, į Ukmergę, kovo 28 d. į vienuoliktąją Studijų ir karjeros mugę "Aš einu ten, kur man įdomu - sėkmės keliu”.

Mums labai patiko renginio apibendrinimas. Mokiniai pristatė savo svajonių profesijų piešinius,  dainavo netik mokinių ansambliai bet ir mokytojų choras.

Labai nustebino mokinių roko grupė. Tik susikūrę – bet jau šauniai sugrojo dvi dainas.

Sveikiname, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija – tikra roko mokykla!


Powered by JS Network Solutions