BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Puiki karjeros diena Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje

2019 m. kovo 5 dieną mūsų mokyklos komanda: Irmina Kačinskaitė, ir Raminta Masilionytė,  PĮVP 3/16  grupės mokinės, Tada Kuzma, ELM  3/16  grupės mokinys ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas atvyko  Musninkų Alfonso Petrulio gimnaziją.

Gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – karjeros diena. Pasijautėme kaip namuose. Visur gera nuotaika, noras sužinoti kažką naujo, skambėjo muzika, vyko įvairios veiklos. Mokyklos jaunesni mokiniai pardavinėjo savo įvairius gaminius, vyresnieji susitiko su kolegijų, universitetų priėmimo komandų nariais, verslininkais, mokyklą baigusiais absolventais.

Mes puikiai bendravome su abiturientais, pristatėme jiems savo – Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą. Pakvietėme atvykti pas mus, į Ukmergę, kovo 28 d. į vienuoliktąją Studijų ir karjeros mugę "Aš einu ten, kur man įdomu - sėkmės keliu”.

Mums labai patiko renginio apibendrinimas. Mokiniai pristatė savo svajonių profesijų piešinius,  dainavo netik mokinių ansambliai bet ir mokytojų choras.

Labai nustebino mokinių roko grupė. Tik susikūrę – bet jau šauniai sugrojo dvi dainas.

Sveikiname, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija – tikra roko mokykla!

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions