BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Praūžė tradicinė studijų ir karjeros mugė

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla jau 11‘ą kartą organizuoja tradicinę studijų ir karjeros mugę, kurios metu universitetai ir kolegijos dalijasi kontaktais, mokiniai gali „pasimatuoti“ profesijas, išbandyti įvairias veiklas.

Šiemet renginio metu buvo organizuojamas ir diskusijų klubas, kuriame pranešimus skaitė žymūs ukmergiškiai: Lina Baublienė (Ukmergės TVIC direktorė), Arnoldas Jonaitis (UAB „Apvalūs medžio gaminiai“ direktorius, Mindaugas Kasmauskis (UAB „Likmerė“ direktorius), Edvinas Kerza (LR Krašto apsaugos ministerijos viceministras).

Būsimi studentai buvo išsamiai supažindinti su naujausiomis LAMA BPO taisyklėmis

Lankytojus stebino šalia sporto komplekso įsikūrusi įspūdinga karinės technikos paroda. Renginį su trenksmu ir energija užbaigė grupės G&G Sindikatas koncertas.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions