BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Edukacininis renginys „Pramogauk saugiai“

2019 m. balandžio 9 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pirmo kurso studentai dalyvavo  A. Smetonos gimnazijoje vykusiame renginyje edukaciniame renginyje – „Pramogauk saugiai“.  Pareigūnai netradiciškai supažindino jaunuolius su galimomis pasekmėmis vairuojant apsvaigus – per gyvus policijos, medikų ir gelbėjimo tarnybos pareigūnų liudijimus, su kuo jie susiduria pirmieji atvykę į įvykius.

Renginį vedė Radistų duetas Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. 

Mokinių atsiliepimai apie šį renginį: "Man asmeniškai patiko viskas, visos istorijos, visi pasakojimai. Bet visgi, labiausiai įstrigo, balso įrašas mamos, kuri autoavarijoje neteko sūnaus. Ji pasakojo, apie savo skausmą, apie tai, kad laikas žaizdų ir skausmo vis dėl to negydo. Bet visose pasakojimuose moralas vienas, kad linksmintis galima, bet su protų. Ir ką asmeniškai aš dar supratau be viso šito, kad reikia vertinti šalia esančius."

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions